کد خبر: 136860 A

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان:

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: دوره مقدماتی آموزش و پیشگیری از سوانح وحوادثواطفاء حریق برای ۲۲۰خانواده ساکن در مجتمع مسکونی خاتم النبیاء(مسکن مهر) این شهرستان دردی ماه سال جاری برگزار شد

ایلنا: مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: دوره مقدماتی آموزش و پیشگیری از سوانح و حوادثو اطفاء حریق برای ۲۲۰خانواده ساکن در مجتمع مسکونی خاتم النبیاء(مسکن مهر) این شهرستان در دی ماه سال جاری برگزار شد.

«روح الله فدائی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر افزود: در این دوره خانواده‌ها، نحوه پیشگیری از حوادثو سوانح و راه‌های مقابله با آن‌ها در مجتمع‌های مسکونی و طرز استفاده از خاموش کننده‌های دستی اطفاء حریق را به صورت تئوری و عملی آموزش و فرا گرفتند.

وی با اعلام آمادگی بخش مدیریت آموزش و پیشگیری این سازمان گفت: تمامی ساکنین محترم مسکن مهر و مجتمع‌های دیگر شهرستان می‌توانند در این دوره‌های آموزشی به صورت رایگان شرکت کنند.

وی با تاکید براینکه برخی شهروندان از نحوه استفاده از کپسول‌های اطفاء حریق آگاهی کامل ندارند، گفت: آموزش‌ها می‌تواند باعثجلوگیری از حوادثو کاهش خسارت‌ها شود و می‌توان با فراگیری آموزش‌های لازم و ارائه روش‌های ساده از بروز خسارت‌های بزرگ جلوگیری کرد.

آتش نشانی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خانواده دوره های آموزشی دی ماه روابط عمومی سازمان شهرداری مدیر روابط عمومی مسکن مهر کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر