کد خبر: 138495 A

شهردار سفیدشهر در گفتگو با ایلنا:

با توجه به اینکه تصرفات زمین‌های مردم سفیدشهر بیش از صد‌ها هکتار زمین بایر دولتی و ملی است، اگر این زمین‌ها اجرای قانون شود، موجب ایجاد اشتغال، توسعه یافتگی، ایجاد شهرک‌های صنعتی و اجرای پروژهای خدماتی و عمرانی در این شهر خواهد شد.

ایلنا: شهردار سفیدشهر گفت: با توجه به اینکه تصرفات زمین‌های مردم سفیدشهر بیش از صد‌ها هکتار زمین بایر دولتی و ملی است، اگر این زمین‌ها اجرای قانون شود، موجب ایجاد اشتغال، توسعه یافتگی، ایجاد شهرک‌های صنعتی و اجرای پروژهای خدماتی و عمرانی در این شهر خواهد شد.

«محسن حیدری» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران و بیدگل با اعلام این مطلب، عدم اجرای قانون در صد‌ها هکتار زمین بایر دولتی در سفید شهر را موجب عدم توسعه یافتگی، ایجاد اشتغال و اجرای کارهای خدماتی و عمرانی دانست و گفت: دلیل اینکه تاکنون شرکت شهرک‌های صنعتی نتواسته در این شهر و ۴ روستای همجوار این شهر واحد تولیدی و صنعتی احداثکند به خاطر نبود زمین‌های ملی بوده است.

وی ایجاد مجموعه صنایع کارگاهی و سایت اداری در این شهر را متضمن در اختیار داشتن زمین‌های ملی دانست و گفت: از ادارات منابع طبیعی و جهاد کشاورزی شهرستان آران و بیدگل انتظار داریم تا هرچه زودتر جهت اجرای قانون و آزادسازی صد‌ها هکتار زمین بایر دولتی در این شهر اقدام نمایند تا بتوانیم نسبت به تغییر کاربری این زمین‌ها جهت کارهای عمرانی، خدماتی، انتقال دامداری‌ها و کارگاهای مزاحم و… اقدام کنیم.

شهردار سفیدشهر با اشاره به اینکه صد‌ها هکتار زمین بایر دولتی سفیدشهر در حریم و محدوده این شهر واقع شده در صورتی که آزاد شوند موجب جذب سرمایه گذار خواهد شد، گفت: دلیل اینکه تاکنون حتی یک کارخانه صنعتی در سفید شهر احداثنشده به خاطر عدم اجرای قانون در اراضی این شهر است.

اشتغال ایجاد اشتغال تغییر کاربری جهاد کشاورزی زمین سرمایه قانون منابع طبیعی دولتی سفیدشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر