کد خبر: 138932 A

امام جمعه آران و بیدگل درسی و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهر:

پرداختن به موضوع پرورش کودک در زمانی که عملیات گسترده روانی دشمن و جنگ نرم از طریق رسانه های صوتی وتصویری درجریان است، اهمیتی دو چندان پیدا می کند.

ایلنا: امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی آران و بیدگل در سی و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان گفت: پرداختن به موضوع پرورش کودک در زمانی که عملیات گسترده روانی دشمن وجنگ نرم از طریق رسانه های صوتی وتصویری درجریان است، اهمیتی دو چندان پیدا می کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل حجت الاسلام سیدمجمد موسوی در ادامه تاکید کرد: که برگزاری کلاس های آموزشی برای والدین که عامل اصلی تربیت نسل فردا هستند می بایست در دستور کار نهادهای آموزشی و فرهنگی قرار گیرد.

سپس رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: باعنایت به منویات مقام معظم رهبری وتاکید بر مقوله سبک زندکی اسلامی وبا توجه به القا وارائه ی الگوهای نامناسب غربی از طریق برنامه های فرهنگی وفوق فرهنگی غرب _ اینترنت و ماهواره _ برگزاری چنین نشست هایی با حضور کارشناسان وصاحب نظران می تواند ما را در دست یابی به الگویی مناسب برای ارایه به نسل جوان یاری رساند.

میثم نمکی در ادامه گفت: دراین جلسه مقررشد برای تشکیل کلاس های آموزشی به صورت مستمر برای والدین با همکاری شبکه بهداشت ودرمان(برای سنین زیر ۷ سال) وآموزش وپرورش(برای بالای ۷ سال) برنامه ریزی شود.

گفتنی است سی و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی آران وبیدگل روز سه شنبه مورخ ا / ۱۱/۹۲ به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی امام جمعه این شهرستان در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران وبیدگل با حضوراعضا این شورا برگزارشد.

اداره فرهنگ و ارشاد امام جمعه اینترنت برنامه های فرهنگی جنگ رسانه کلاس های آموزشی منویات مقام معظم رهبری نسل جوان والدین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر