کد خبر: 138935 A

همزمان با سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

همزمان با سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اولین جشنواره سفر، گردشگری، صنایع دستی و سوغات با حضور ۳۱ استان کشور و در قالب بیش از ۱۵۰ غرفه به مدت یک هفته، در کاشان برگزار می‌شود.

ایلنا: همزمان با سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اولین جشنواره سفر، گردشگری، صنایع دستی و سوغات با حضور ۳۱ استان کشور و در قالب بیش از ۱۵۰ غرفه به مدت یک هفته، در کاشان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری " ایلنا " از کاشان، این جشنواره فردا پنج شنبه گشایش می‌یابد و تا ۱۰ بهمن ادامه خواهد داشت.

برپایی غرفه‌های نمایشگاهی مرتبط با صنایع دستی و گردشگری، سوغات، فرش، هدایا، آئین های محلی، پوشاک اقوام ایرانی، غذا های سنتی استان ها و معرفی جاذبه های گردشگری استان ها از جمله برنامه‌های این جشنواره است.
در این جشنواره همچنین برنامه های جانبی فرهنگی ویژه ای شامل پخت شیرینی‌های محلی و بومی نیز برای شرکت کنندگان برگزار می‌شود.

" سرمدیان " سرپرست اداره میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان برگزاری این جشنواره را با توجه به نزدیکی ایام نوروز و آغاز فعالیت ستاد تسهیلات سفر شهرستان کاشان نقطه عطفی جهت معرفی جاذبه های طبیعی و تاریخی و نیز صنایع دستی و سوغات منطقه کاشان به ۳۱ استان کشور دانست و اضافه کرد: با توجه به عدم امکان سفر همشهریان عزیر به تمامی استان های کشور، این نمایشگاه و جشنواره بستری را برای معرفی جاذبه های سایر استانها فراهم نموده است.
جشنواره سفر و گردشگری به همت کانون مهر هنرمندان و ورزشکاران و با مشارکت اداره میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان به مدت یک هفته در سالن نمایشگاه های کاشان برگزار می شود.

استان کشور انقلاب اسلامی ایام نوروز جاذبه های گردشگری استان سوغات صنایع دستی صنایع دستی و گردشگری صنعت گردشگری گردشگری و صنایع دستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر