کد خبر: 139412 A

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل:

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: آموزش بهترین راهکار پیشگیری از بیماری‌ها محسوب می‌شود.

ایلنا: سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: آموزش بهترین‌ترین راهکار پیشگیری از بیماری‌ها محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل «مسعود دهقانی» در دیدار سرپرست اعضای شورای اسلامی این شهرستان افزود: با افزایش آگاهی می‌توان از بعضی از بیماری‌های شایع در منطقه مانند دیابت، فشارخون، سالک و… پیشگیری کرد.

وی تصریح کرد: همکاری و تعامل همه ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی شهرستان در زمینه آموزش سلامت ضروری است و همه باید در این امر مهم کمک کنند تا بتوانیم در حوزه سلامت گام موثری را برای مردم منطقه برداریم.

دهقانی، همچنین به فرهنگ سازی در زمینه رانندگی صحیح اشاره کرد و اذعا داشت: رانندگی صحیح، استفاده راکبین موتور سیکلت از کلاه ایمنی و کاهش تصادفات درون شهری نیز مستلزم آموزش صحیح است.

وی، به اظهارات برخی از رسانه‌ها و مطبوعات در مورد شبکه بهداشت و درمان اشاره کرد و افزود: متاسفانه علیرغم تلاش‌ها و فعالیت‌های بسیاری که در زمینه بهداشت و سلامت مردم انجام شده اما برخی از رسانه‌ها و روزنامه‌های محلی با نوشتن بعضی مطالب نادرست در بین مردم نگرانی ایجاد می‌کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان، مهم‌ترین عامل موفقیت این شبکه در تامین سلامت شهروندان را جلب اعتماد همگانی دانست و در این راه خواستار اعتماد سازی از طرف شورای شهر و کلیه نهاد‌ها شد.

دهقانی، در پایان از همکاری شورای اسلامی شهرستان با شبکه بهداشت و درمان تقدیر کرد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر، تداوم این جلسات را لازم دانست و ادامه داد: خوشبختانه ما شاهد فعالیت‌های بسیار زیادی از سوی دانشگاه و شبکه بهداشت و درمان در حوزه سلامت هستیم و این خود باعثافتخار است.

عباسعلی دهقانی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل‌های این شهرستان، ارتقاء خدمات درمانی منطقه را خواستار شد و اظهار داشت: شورای اسلامی شهرستان همکاری و تعامل خود را در همه زمینه‌ها با متولیان سلامت مردم منطقه ادامه می‌دهد.

این گزارش حاکیست، هر یک از معاونین شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل نیز گزارشی از عملکرد حوزه فعالیت خود را ارائه نمودند.

گفتنی است در ادامه هر یک از اعضا جلسه ضمن ارائه نظرات خود بر آموزش و اطلاع رسانی جهت عموم مردم تاکید کردند.

دستگاه های اجرایی رئیس شورای اسلامی رسانه سلامت شبکه بهداشت و درمان شورای اسلامی شورای شهر فرهنگ سازی مطبوعات همکاری و تعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر