کد خبر: 146403 A

مدیر مجتمع دخترانه حضرت زینب(س) کاشان:

مدیر مجتمع دخترانه حضرت زینب(س) کاشان از برپایی دومین نمایشگاه هنری «در هوای بهار» با آثاری از هنرجویان این واحد آموزشی خبر داد.

ایلنا: مدیر مجتمع دخترانه حضرت زینب(س) کاشان از برپایی دومین نمایشگاه هنری «در هوای بهار» با آثاری از هنرجویان این واحد آموزشی خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان «سیمین باقری» در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت: این نمایشگاه در آستانه سال جدید به منظور معرفی رشته‌های مختلف هنری و قابلیت‌های هنرجویان رشته‌های کاردانش برای ورود به بازار کسب و کار و همچنین مهارتهای زندگی برپا شده است.
وی اظهار داشت: در این نمایشگاه، آثاری از صنایع دستی در رشته‌های کریستال بافی، گل‌های کریستال و ژله‌ای، شبکه دوزی، سکمه دوزی، آیینه دوزی، گلدوزی، تکه دوزی به نمایش گذاشته شده است.
به گفته وی، دست ساخته‌هایی از هنرهای قیطان دوزی، سرمه دوزی، ربان دوزی، پته دوزی، قلاب بافی، تهیه سرویس نوزاد، نقاشی روی پارچه، تهیه سرویس آشپزخانه، گرید، انواع تاج عروس و گیره‌های تزیینی از دیگر آثار هنری ارائه شده در این نمایشگاه است.
مدیر مجتمع دخترانه حضرت زینب(س) کاشان افزود: ترویج کارآفرینی، توانمندسازی افراد برای زندگی بهتر، افزایش سلامت و بهداشت روانی، افزایش امید به زندگی، بهبود روابط اجتماعی و مناسبات انسانی، از مزایای تحصیل در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش است.
باقری گفت: این نمایشگاه تا روز چهارشنبه هفتم اسفند از ساعت ۸ الی ۱۳ در محل مجتمع ایثارگران حضرت زینب به نشانی ابتدای خیابان غزنوی برپاست.

حضرت زینب سلامت صنایع دستی فنی و حرفه ای کسب و کار نقاشی نوزاد کاشان نمایشگاه مجتمع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر