کد خبر: 146407 A

با ۵ فرمت جهانی در مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان؛

متن کامل بیش از ۵۰ جلد کتاب از آثار حجت‌الاسلام خدامیان آرانی به دو زبان فارسی و عربی با ۵ فرمت جهانی در مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان منتشر شد.

ایلنا: متن کامل بیش از ۵۰ جلد کتاب از آثار حجت‌الاسلام خدامیان آرانی به دو زبان فارسی و عربی با ۵ فرمت جهانی در مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان منتشر شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل با اعلام این خبر گفت: مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان در تاریخ ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۲نرم افزارهای ۵۰ جلد کتاب از آثار حجت‌الاسلام مهدی خدامیان آرانی که تا سال ۹۲ به زبان‌های عربی و فارسی به رشته تحریر درآمده است منتشر و در اختیار کاربران قرار داد.

میثم نمکی افزود: آموزه‌های دینی، تفسیر قرآن، ولایت اهل بیت علیهم السلام، عرفان، علم و دانش، خانوده، موضوعات اجتماعی، تاریخ، حدیث، علم فهرست، داستان‌های مذهبی حضرت خدیجه سلام الله علی‌ها، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی‌ها، پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم، امام علی علیه السلام، امام حسن علیه السلام، امام رضا علیه السلام، امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف از جمله موضوعات این نرم افزار‌های علمی و پژوهشی است.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آران وبیدگل گفت: کتاب‌ها به صورت دیجیتالی در شش قالب نرم افزاری به نام‌های java –android - Html - epub - ghb برای استفاده در رایانه، انواع گوشی‌های تلفن همراه و انواع تبلت‌ها به صورت رایگان بر روی وب سایت مرکز به نشانی www. ghaemiyeh. com قرار داده شده است.

میثم نمکی در پایان گفت: این نرم افزار‌ها پس از حضور جناب آقای حجت الاسلام مهدی خدامیان آرانی در محل مرکز تحقیقات رایانه‌ای اصفهان و امضای تفاهم نامه مابین ایشان به عنوان مولف کتاب‌ها و انتشارات وثوق به عنوان ناشر چاپی و همچنین مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان به عنوان ناشر دیجیتال این آثار منتشر و به صورت کاملا رایگان و با رضایت طرفین در اختیار کاربران و علاقه مندان قرار گرفت.

آموزه های دینی اداره فرهنگ و ارشاد اصفهان امام رضا امام زمان اهل بیت علیهم السلام پیامبر اکرم حضرت فاطمه زهرا رایانه قرآن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر