کد خبر: 149750 A

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی کاشان در گفتگو با ایلنا:

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان از کمک ۱۵۰ میلیون تومانی نقدی و غیرنقدی یه مددجویان تحت پوشش این اداره در آستانه فرارسیدن عید نوروز خبرداد.

ایلنا: معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان از کمک ۱۵۰ میلیون تومانی نقدی و غیرنقدی به مددجویان تحت پوشش این اداره در آستانه فرارسیدن عید نوروز خبرداد.

«امین عسگری» صبح امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: امسال علاوه بر کمک نقدی ۲۵ میلیون تومانی ۱۲۵ میلیون تومان کمک غیرنقدی به صورت کالا برگ شامل: پوشاک و مواد غذایی که از محل مشارکتهای خیرین و شرکتهای تولیدی تامین گردیده است به مددجویان، زنان سرپرست خانوار و فرزندان بی‌سرپرست پرداخت می‌شود.

عسگری میزان کمک‌های نقدی سال گذشته اداره بهزیستی کاشان به مددجویان در شب عید را بین ۱۵ الی ۲۰ میلیون تومان و غیرنقدی ۷۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این میزان کمک نقدی در سال جاری به بیش از ۲۵ میلیون تومان و غیر نقدی به بیش از ۱۲۵ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه کمک‌های غیرنقدی به صورت بن کالا شامل: پوشاک، روغن، برنج، گوشت وغیره از اوایل هفته آینده بین مددجویان نوریع خواهد شد گفت: با توجه به اینکه این میزان کمک به خاطر زیاد بودن آمار مددجویان تحت پوشش اداره بهریستی شهرستان کاشان جوابگوی همه آن‌ها نیست از کلیه خیرین و شرکت‌های صنعتی شهرستان کاشان انتظار داریم با کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود این اداره را در برآورده نمودن نیازهای مددجویان عزیز در ایام عید نوروز یاری نمایند.

ایام عید نوروز برنج بهزیستی پوشش زنان شب عید عید نوروز گوشت معاون مواد غذایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر