کد خبر: 149766 A

بخشدار برزک:

ساکنان کشاورز و زحمت کش روستای نابر و منطقه سعدآباد برزک در حالی که خطوط انتقال گاز به نزدیکی آنان رسیده است ولی همچنان از این نعمت خدادادی بی‌بهره‌اند.

ایلنا: ساکنان کشاورز و زحمت کش روستای نابر و منطقه سعدآباد برزک در حالی که خطوط انتقال گاز به نزدیکی آنان رسیده است ولی همچنان از این نعمت خدادادی بی‌بهره‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان بخشدار برزک در جلسه هماهنگی گازرسانی به این مناطق که در بخشداری و با حضور مسئولین و معتمدین محلی برگزار شد با بیان این مطلب گفت: در حالی که غالب روستاهای شهرستان کاشان به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی از نعمت گاز برخوردار گشته‌اند ولی گازرسانی به این منطقه محروم از دید مسئولان شرکت گاز مغفول مانده است.

غلامرضا محمدی تأکید: باید تلاش کنیم با فراهم نمودن زیرساخت‌های مناسب و امکانات رفاهی در بخش‌های محروم شهرستان جلوی مهاجرت بی‌رویه به شهر‌ها را گرفته و این روند فزاینده را معکوس کنیم.

وی با اشاره به سابقه پیگیری‌های انجام شده به منظور گازرسانی به این منطقه یادآور شد: مطالعات و اقدامات اولیه در این خصوص انجام شده است و نیازمند حمایت و مساعدت مسئولان گاز استان و شهرستان است تا به مراحل نهایی خود را طی نموده و عملیاتی شود.

محمدی ابراز امیدواری کرد این پروژه مهم و ضروری قبل از بهار ۹۳ عملیاتی شود.

گاز مهاجرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ساکنان گازرسانی بخشدار روستای برزک سعدآباد نابر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر