کد خبر: 150219 A

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت حوزه(تجارت) کاشان خبرداد:

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت حوزه(تجارت) کاشان از برگزاری نمایشگاه یهاره عرضه مستقیم کالا به مناسیت فرارسیدن سال جدید با بیش از ۱۵۵ غرقه در ۴ هزار مترمربع توسط شرکت نمایشگاه گلریزان باستان از سیزدهم الی بیست و سوم اسفندماه در سالن نمایشگاههای موقت خیابان کارگر این شهر خبرداد.

ایلنا: رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت حوزه(تجارت) کاشان از برگزاری نمایشگاه یهاره عرضه مستقیم کالا به مناسیت فرارسیدن سال جدید با بیش از ۱۵۵ غرقه در ۴ هزار مترمربع توسط شرکت نمایشگاه گلریزان باستان از سیزدهم الی بیست و سوم اسفندماه در سالن نمایشگاههای موقت خیابان کارگر این شهر خبرداد.

«علی نطاقی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس هماهنگی‌های به عمل آمده با اعضای کمیته برگزاری نمایشگاههای شهرستان کاشان به منظور جلوگیری از افزایش قیمت‌ها و تنظیم بازار این نمایشگاه تحت نظارت اداره بازرگانی و مشارکت اتحادیه‌های مجامع امور صنفی مرتبط توسط شرکت گلریزان باستان از سیزدهم الی بیست و سوم اسفندماه در دو نوبت صبح‌ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و عصر‌ها از ساعت ۱۶ الی ۲۲ شب در خیابان کارگر این شهربرگزار می‌شود.

نطاقی با بیان اینکه شرکت‌های تعاونی، تولیدی، صنعتی، شرکت‌های تولیدی صنفی، شرکت‌های پخش، عمده فروشان و مراکز بنکدار که ۸۵ درصد آنان کاشانی هستند که اجناس خود را ۱۵تا۳۰ درصد پایین‌تر از قیمت داخلی بازار به شهروندان کاشانی عرضه خواهند کرد. گفت: طی مدت فعالیت نمایشگاه کار نظارت بر قیمت‌ها توسط بازرسان و کارشنان اداره و اتحادیه‌های صنفی و اصناف حضوری و مستمرانجام خواهد شد.

نطاقی با اشاره به اینکه کالاهای ارائه شده در این نمایشگاه از کیفیت لازم برخوردار است گفت: نمونه کالاهای شرکت‌های تولیدی معتبرشرکت کننده در نمایشگاه روزانه توسط ۱۰ اکیپ به دقت بررسی و برای ارائه درنمایشگاه پلمپ می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت حوزه(تجارت) کاشان همچنین با اشاره به اینکه نمایشگاه امسال به لحاظ فراوانی حدود ۱۵ درصد و به لحاظ حجم و کمیت افزایش واحدهای شرکت کننده را به دنیال داشته است افزود: تعدد کالاهای با کیفیت عالی و کیفیت متوسط امکان خرید را برای همه اقشار جامعه با هر توان مالی فراهم نموده است.

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، انواع مواد غذایی و… با ۱۵ الی ۲۰ درصد پایین‌تر از قیمت بازار عرضه خواهد گردید. گفت: علاوه بر برگزاری نمایشگاه عرضه مستقبم کالا، اقداماتی نیز در زمینه تنظیم بازارایام پایانی سالجاری و ویژه ایام نوروز سال ۹۳ در سطح شهرستان کاشان جهت رفاه حال شهروندان و مسافرین نوروزی پیش بینی شده است.

نطاقی تصریح نمود: در صورت استقبال شهروندان کاشانی پیش بینی تمدید سه روز این نمایشگاه نیز خواهیم داشت.

اداره صنعت معدن افزایش قیمت ایام نوروز تجارت تنظیم بازار جامعه خشکبار کیف و کفش مواد غذایی نمایشگاه بهاره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر