کد خبر: 154916 A

دهقانی به ایلنا خبر داد؛

این برنامه ها در بناهای گردشگری تحت نظارت سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، پارک بزرگ شهر و پنج نقطه گردشگری این شهرستان اجرا می شود.

ایلنا: مدیر روابط عمومی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی این سازمان در ایام نوروز، در شهر کاشان خبر داد.

حمیدرضا دهقانی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان، اجرای طرح فرهنگی حجاب و عفاف و اهدای هدایا به دختران محجبه در بناهای گردشگری تحت نظارت سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، بر پایی پنج نمایشگاه فرهنگی مذهبی در پنج نقطه گردشگری کاشان، آماده سازی کمپ های استقرار مسافران نوروزی در محل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان و ارائه خدمات رفاهی و پذیرایی از جمله آب جوش، پتو، چادر مسافرتی به گردشگران نوروزی در سال ۹۳ در این سازمان را از جمله این برنامه ها برشمرد.

وی اظهار داشت: این برنامه ها در بناهای گردشگری تحت نظارت سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، پارک بزرگ شهر و پنج نقطه گردشگری این شهرستان اجرا می شود.

دهقانی از اسقرار ۲۰ راهنمای گردشگری در خانه های تاریخی طباطبایی، عباسیان و حمام سلطان میراحمد مدیریت فرهنگی، اجتماعی و گردشکری سازمان خبر داد و گفت در این بناها به میهمانان نوروزی اطلاعاتی در خصوص معرفی بنا ارائه خواهد گردید.

این مسوول اذعان داشت: پنج نمایشگاه فرهنگی مذهبی در پنج نقطه گردشگری کاشان با غرفه های پاسخگویی به سوالات شرعی به عنوان مشاوره، ارائه بسته ها و محصولات فرهنگی کتاب و نرم افزار، ایستگاه نقاشی و سرگرمی کودک و نوجوان برپا می شود.

مدیر روابط عمومی سازمان گفت: نمایشگاه عکس از تصاویر شهدای خانواده های سه و چهار شهید و ایستگاه نقاشی کودک با موضوع " بهار فاطمی " در خانه تاریخی طباطبایی کاشان برپا می شود.

وی در پایان از اجرای مسابقه نقاشی کودک، برپایی نمایشگاه کتاب و اجرای ویژه برنامه­ی سال تحویل در محل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان خبر داد.

اجرای برنامه های فرهنگی ایام نوروز برنامه های فرهنگی خانواده شهرداری کودک و نوجوان گردشگری مسافران نوروزی نرم افزار نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر