کد خبر: 154932 A

مکی در گفت وگو با خبرنگاران مطرح کرد؛

سرپرست مرکز مدیریت و حوادثفوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کاهش ۵۵ درصدی حوادثچهارشنبه سوری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

ایلنا: سرپرست مرکز مدیریت و حوادثفوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کاهش ۵۵ درصدی حوادثچهارشنبه سوری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگارایلنا در کاشان سید محمد حسین مکی در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در مجموع شب گذشته پنج نفر مصدوم توسط کارشناسان مرکز مدیریت حوادثو فوریت های پزشکی دانشگاه و چهار نفر نیز با مراجعه به مراکز درمانی شهرستان به صورت سرپایی درمان شدند.

وی، با بیان اینکه خانواده ها باید در برخی از ایام سال بیش از پیش بر عملکرد و رفتار کودکان خود دقت و نیز مراقب حضور آنها درجامعه باشند، ابراز امیدواری کرد: با توجه به افزایش آگاهی خانواده ها و افراد جامعه هر سال آمار حوادثو مصدومین این روز کاهش داشته باشد.

سرپرست مرکز مدیریت و حوادثفوریت های پزشکی دانشگاه، در پایان از آماده باش کامل اورژانس های پیش بیمارستانی و بیمارستانی این دانشگاه در ایام نوروز خبر داد و از زحمات پرسنل این مرکز تقدیر کرد.

آماده باش ایام نوروز جامعه خانواده دانشگاه علوم پزشکی درمان فوریت های پزشکی کودکان مراکز درمانی کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر