کد خبر: 154986 A

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان:

کمک به کودکان بی سرپرست در راستای رضای خداوند متعال است / محرومین جامعه هدف بهزیستی هستند / امیدواریم با مشارکت بیشتر خیرین قدمهای جدی تری برای رفع مشکلات کودکان بی سرپرست در شهرستان کاشان برداریم.

ایلنا: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان گفت: کمک های مالی ومعنوی به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در عین حالی که در راستای رضای خداوند متعال است، موجب رفع بخشی از مشکلاتی که این عزیزان با آن دست وپنجه نرم می کنند می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، هادی اکبری پنج شنبه شب در جشن تحویل سال نو، در جمع کودکان بی سرپرست و بد سرپرست کاشان که با حضور معاون مدیرکل و رئیس اداره بهریستی، معاون برنامه ریزی فرمانداری و برخی از مسئولین شهرستان کاشان در خانه نگین این شهرستان برگزارشده بوذ، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک سال جدید اظهارداشت: انسان علاوه بر تأمین نیازهای مادی، باید به تأمین نیازهای معنوی و عاطفی هم نوعان خود هم توجه داشته باشد چرا که در این صورت می تواند در روحیه و سرنوشت آینده آنان نقش مهمی ایفا کند.

وی در ادامه به رهنمود امام خمینی(ره) که محرومین میراثداران انقلاب اسلامی هستند اشاره کرد و گفت: محرومین جامعه هدف بهزیستی هستند که علاوه بر بهزیستی و دولت، خیرین و افراد نوع دوست جامعه نیز کار حمایت از آنان را بر عهده دارند.

به گفته وی، علاوه برزحماتی که بهزیستی در پروسه حمایت از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در شهرستان کاشان دارد کمک های ارزنده ای نیز از طرف بخش حاکیمتی و دولت در این زمینه وجود دارد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان اظهار امیدواری کرد، با نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی توسط مقام معظم رهبری ما نیز بتوانیم برای ایجاد تحول در این حوزه، بهزیستی شهرستان کاشان را در مسئولیت مهم و خطیری که برای آینده سازان کشور بر عهده دارد کمک و همراهی کنیم.

وی کمک خیرین به محرومین و کودکان بی سرپرست را همانند ایثارگری شهداء درمیدانهای نبرد دانست و گفت: امیدواریم همانطور که خیرین در راستای رضای خداوند متعال گام برمی دارند و کمک حال دولت و حاکمیت دراین یخش هستند ما نیز بتوانیم در سال جدید با مشارکت بیشتر خیرین قدمهای جدی تری برای رفع مشکلات کودکان بی سرپرست در شهرستان کاشان برداریم.

شایان ذکراست که مراسم تحویل سال جدید، شامگاه پنجشنبه توسط اداره بهزیستی شهرستان کاشان، موسسه خیریه نگین و با حضور هادی اکبری معاون سیاسی اجتماعی و حمید رضا تأملی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان، علی رسول زاده نایب رییس شورای اسلامی شهر کاشان، برخی از مسئولان شهرستان کاشان و دکترمحمد فریور عضو هیأت علمی دانشگاه هاروارد آمریکا و همسرش خانم اخوان دو نفر از خیرین کاشانی مقیم آمریکا در خانه نگین کاشان برگزارشد.

انقلاب اسلامی بهزیستی تحویل سال جامعه دولت کودکان مشکلات معاون برنامه ریزی معاون سیاسی مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر