کد خبر: 154989 A

در آخرین روز سال ۹۲؛

بیش از یک هزار و ۳۳۰ گردشگر داخلی و خارجی از بناهای تاریخی کاشان بازدید کردند / فضاهای تفریحی، رفاهی و تاریخی کاشان جهت پذیرایی، استقبال وآسایش از میهمانان نوروزی آماده شده است.

ایلنا: مدیر فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان رفاهی - تفریحی شهرداری کاشان، از بازدید بیش از یک هزار و ۳۳۰ گردشگر داخلی و خارجی از بناهای تاریخی تحت نظارت این سازمان در ۲۹ اسفند ماه ۹۲ خبر داد.

به گزارش خبرنگارایلنا در کاشان، محمد علی یوسفی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: عروس خانه های ایران " خانه تاریخی طباطبایی " شاهد حضور ۷۰۰ میهمان نوروزی و خانه تاریخی عباسیان نیز ۷۸۰ گردشگر را در ۲۹ اسفند ۹۲ میزبانی کرد.

وی، از بازدید ۱۲۰ گردشگر و میهمان نوروزی در حمام سلطان میراحمد کاشان طی این روز مشخص شده خبر داد و افزود: بیش از ۳۰ گردشگر خارجی نیز ۲۹ اسفند ماه ۹۲ از خانه های تاریخی طباطبایی، عباسیان و حمام سلطان میر احمد دیدن کردند.

به گفته­ی وی، شروع سال جدید پیش بینی می شود میهمانان نوروزی زیادی به شهر گل و گلاب ایران " کاشان " مسافرت کنند.

مدیر فرهنگی، اجتماعی و گردشگری از آماده سازی فضاهای تفریحی، رفاهی و تاریخی کاشان جهت پذیرایی، استقبال وآسایش از میهمانان نوروزی توسط شهرداری، سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان و دیگر اداره ها و ارگان های این شهرستان خبر داد و گفت: امید است گردشگرانی که ایام تعطیلات نوروزی خود را سفر به کاشان انتخاب می کنند با خاطره ای خوش و دور از دغدغه پشت سر بگذارند.

ایام تعطیلات نوروزی ایران شهرداری گردشگری کاشان تاریخی نوروزی عروس میهمان گردشگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر