کد خبر: 155689 A

رئیس مرکز مدیریت حوادثوفوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان:

رئیس مرکز مدیریت حوادثو فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: تصادف در عوارضی قمصرِ کاشان ۱۴ مصدوم بر جای گذاشت.

ایلنا: رئیس مرکز مدیریت حوادثو فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: تصادف در عوارضی قمصرِ کاشان ۱۴ مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری " ایلنا " در کاشان " دکتر سید محمد حسین مکی " با اعلام این خبر افزود: اتوبوسی که از اصفهان به سمت تهران در حال حرکت بود در اتوبان نطنز - کاشان دچار سانحه شد و ۱۴ نفر از مسافران این اتوبوس و دیگر اتومبیل های واقع در محل مجروح شدند.

وی تصریح کرد: در این حادثه که حوالی ساعت ۳ بامداد پنج شنبه ۷/۱ / ۱۳۹۳ رخ داد، انحراف اتوبوس مسافربری از مسیر سبب واژگونی اتوبوس و مجروحیت و مصدومیت تعدادی از هموطنانمان شد.

دکتر مکی در ادامه اظهار داشت: به دنبال اعلام این حادثه به مرکز ارتباطات فوریت های پزشکی کاشان به طور همزمان شش کد عملیاتی به همراه ۱۲ نفر از کارشناسان فوریت های پزشکی این مرکز به همراه اتوبوس آمبولانس و نیز یک کد جهت مدیریت صحنه به محل حادثه اعزام گردید.

وی یادآور شد: در این حادثه مصدومین پس از انجام اقدامات فوریتی و با تثبیت وضعیت حیاتی به بیمارستان شهید بهشتی منتقل و مسافرینی که آسیب ندیده بودند به کمپ هلال احمر منتقل شدند.

اتوبوس اصفهان بیمارستان تصادف دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فوریت های پزشکی مسافران هلال احمر سانحه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر