کد خبر: 156505 A

در یازدهمین روز فروردین ۹۳:

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از بازدید بیش از پنج هزار گردشگر داخلی وخارجی از بناهای تاریخی تحت نظارت این سازمان در یازدهم فروردین ماه ۹۳ خبر داد.

ایلنا: مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از بازدید بیش از پنج هزار گردشگر داخلی وخارجی از بناهای تاریخی تحت نظارت این سازمان در یازدهم فروردین ماه ۹۳ خبر داد.

مهدی نادعلی در گفتگو با خبرنگارایلنا در کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: پنج هزار و ۵۴۳ گردشگر داخلی و خارجی از خانه های تاریخی طباطبایی ها، عباسیان و حمام سلطان امیر احمد کاشان در یازدهمین روز از بهار ۹۳ دیدن کردند.

وی، از حضور ۲ هزار و ۴۰۰ گردشگر داخلی و ۲۵ خارجی از خانه تاریخی طباطبایی " عروس خانه های ایران " در این روز خبر داد.

به گفته ی وی، یک هزار و ۸۰۰ گردشگر داخلی و۱۱ خارجی از خانه تاریخی عباسیان " شاهکار معماری سنتی ایران " و یک هزار و ۳۰۰ میهمان داخلی و ۷ گردشگر خارجی از حمام سلطان امیر احمد کاشان طی این روز مشخص شده بازدید کردند.

گفتنی است: خانه طباطبایی ها به عنوان یکی از " شاهکارهای هنر معماری "، خانه عباسیان کاشان به عنوان " شاهکار معماری سنتی ایران " و حمام تاریخی سلطان امیراحمد نیز نمونه ای از زیبا ترین حمام های ایران از نظر معماری و تزئینات و فضاهای کاربردی کاشان است که هر ساله گردشگران داخلی و خارجی زیادی در تمام فصول سال به ویژه نوروز و ایام گلابگیری از آنها دیدن می کنند.

ایران شهرداری گردشگران داخلی و خارجی معماری نوروز بازدید کاشان هنر رفاهی گردشگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر