کد خبر: 157048 A

از ۲۹ اسفند ۹۲ تا ۱۵ فروردین ۹۳ صورت گرفت؛

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از بازدید بیش از ۷۰ هزار گردشگر داخلی و خارجی از بناهای تاریخی تحت نظارت این سازمان از ۲۹ اسفند ۹۲ تا ۱۵ فروردین ۹۳ خبر داد.

ایلنا: مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از بازدید بیش از ۷۰ هزار گردشگر داخلی و خارجی از بناهای تاریخی تحت نظارت این سازمان از ۲۹ اسفند ۹۲ تا ۱۵ فروردین ۹۳ خبر داد.

مهدی نادعلی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان اظهار داشت: طبق اعلام آمار گزارش شده، از ۲۹ اسفند ۹۲ تا ۱۵ فروردین ۹۳ تعداد ۷۷ هزار و ۹۱۱ گردشگر داخلی و خارجی از خانه‌های تاریخی طباطبایی، عباسیان و حمام سلطان امیر احمد دیدن کردند.

وی گفت: خانه تاریخی طباطبایی «عروس خانه‌های ایران» طی این مدت با ۳۴ هزار و۷۵۰ گردشگر داخلی رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

به گفته وی، خانه تاریخی عباسیان «شاهکار معماری ایران» با ۲۵ هزار و ۵۰۵ گردشگر بازدید کننده دوم و حمام سلطان امیر احمد نیز با بازدید ۱۷ هزار و ۷۰ گردشگر داخلی رتبه سوم از بناهای تحت نظارت این سازمان را طی این مدت مشخص کسب کرد.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان در پایان، از بازدید ۵۸۶ گردشگر خارجی از ۲۹ اسفند ۹۲ تا ۱۵ فروردین ۹۳ طبق آمار اعلام شده از بناهای تحت نظارت این سازمان خبر داد.

ایران شهرداری معماری بازدید فروردین کاشان تحت بناهای نظارت گردشگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر