کد خبر: 157051 A

امام جمعه موقت کاشان:

امام جمعه موقت کاشان، عامل عزت ملت ایران را دفاع همه جانبه از حریم ولایت و پرچم حق قلمداد کرد.

ایلنا: امام جمعه موقت کاشان، عامل عزت ملت ایران را دفاع همه جانبه از حریم ولایت و پرچم حق قلمداد کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، حجت‌الاسلام محمدرضا اسلامی‌تبار در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهرستان با اشاره به شهادت حضرت زهرا(س) و کوتاهی‌ مردم نسبت به خاندان رسالت و امامت، اظهار داشت: این حوادثنشان داد اگر امتی در دفاع از حق کوتاهی کند به وسیله سلطه باطل تحقیر می‌شود.
وی با تأکید بر لزوم عبرت‌آموزی از تاریخ تصریح کرد: اگر امروز نیز در صحنه‌های اجتماعی و سیاسی در دفاع از حق و ولایت کوتاهی و قصوری از ما سر بزند چنین سرنوشتی نیز برای ما رقم می‌‌خورد.
امام جمعه موقت کاشان اذعان داشت: عزتی که ملت ایران دارد ثمره دفاع از پرچم حقی که است امام راحل آن را برافراشت و مردم با تمام جان و مال خود به دفاع و حراست از آن پرداختند.
اسلامی‌تبار، حضرت فاطمه(س) را نخستین شهیده راه ولایت خواند و گفت: حضرت زهرا(س) به عنوان منبع کمالات الگویی برای تمام مردان و زنان در همه مکان و در همه زمان‌ها است.
وی سپس به تشریح ویژگی‌های سیره و ابعاد شخصیتی آن حضرت پرداخت و افزود: حضور در صحنه‌های اجتماعی در عین برخورداری از کامل‌ترین حجاب و عفاف، دفاع از حق و حق محوری و شجاعت از جمله ویژگی‌های سیره این بانوی بزگوار اسلام است که باید چراغ راه زندگی ما باشد.

اجتماعی و سیاسی امام جمعه موقت امام راحل حجاب حضرت زهرا حضرت فاطمه شهادت حضرت زهرا مردان و زنان ملت ایران نماز جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر