کد خبر: 161015 A

عضو شورای اسلامی شهر کاشان در گفتگو با ایلنا:

با توجه به اینکه فضاهای مناسب فرهنگی، سالن اجتماعات، فرهنگسرا‌ها، پارک‌ها استخر، سالن‌های ورزشی و مکان‌های ورزشی متناسب با شهر مذهبی درکاشان کم داریم، امیدواریم شورای اسلامی و شهرداری کاشان بتوانند نسبت به توسعه و احداثاینگونه فضا‌ها اقدامی اساسی را بکار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر کاشان گفت: با توجه به اینکه فضاهای مناسب فرهنگی، سالن اجتماعات، فرهنگسرا‌ها، پارک‌ها استخر، سالن‌های ورزشی و مکان‌های ورزشی متناسب با شهر مذهبی درکاشان کم داریم، امیدواریم شورای اسلامی و شهرداری کاشان بتوانند نسبت به توسعه و احداثاینگونه فضا‌ها اقدامی اساسی را بکار گیرد.

«علیرضا‌پور عسگری» در حاشیه برگزاری ششمین جلسه مشترک سال جدید شهردار با اعضای شورای اسلامی شهر کاشان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان از حضور رئیس و معاونین دانشگاه کاشان در شصت و دومین جلسه شورای اسلامی شهر کاشان پیرامون تعامل و استفاده از ظرفیت های علمی و تخصصی دانشگاه کاشان با شهرداری این شهر خبرداد و گفت: امیدواریم بتوانیم درسال جدید در زمینه فرهنگ حق و حقوق شهروندی و دیگر مقولاتی که دانشگاه کاشان می‌تواند به شورای اسلامی شهر و شهرداری کاشان کمک کند بیشتر بهره‌مند شویم.

وی عمده رویکرد سال جدید شورای اسلامی شهر و شهرداری کاشان را توسعه عمرانی و ایجاد مسائل فرهنگی نو در راستای موضوعات فرهنگ شهروندی و شهر نشینی عنوان کرد و گفت: توجه به پتانسیل‌های بالای فرهنگی، معنوی و دینی مردم کاشان تحول در بحثهای معنوی، رفتاری، شهر نشینی، حل مسائل ترافیکی و رفع اعتراضات و مشکلات مردمی از مهم‌ترین برنامه‌های سال جدید شورای اسلامی شهر کاشان است.

وی در پاسخ خبرنگار ایلنا در کاشان که چرا با وجود اجرای گسترده برنامه‌های فرهنگی در شهر کاشان توسط سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان به مناسبت‌های مختلف، تاکنون شهرداری فضای مناسبی برای برگزاری اینگونه مراسم‌ها تاسیس ننموده است گفت: با توجه به اینکه فضاهای مناسب فرهنگی، سالن اجتماعات، فرهنگسرا‌ها، پارک‌ها، استخر، سالن‌های ورزشی و مکان‌های ورزشی متناسب با شهرمذهبی درکاشان کم داریم امیدواریم شورای اسلامی و شهرداری کاشان در کنار فعالیت‌های عمرانی بتواند نسبت به توسعه و احداثاینگونه فضا‌ها گامهای جدی را در سال جدید بردارد.

رئیس کمیته اقتصادی، برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کاشان به اثرات اجرای مرحله دوم هدفمندسازی یارانه‌ها درسطح جامعه اشاره کرد و گفت: شورای اسلامی و شهرداری کاشان در راستای منویات مقام معظم رهبری و بخشنامه‌های دولتی درچار چوب اقتصاد مقاومتی سال جدید استفاده بهینه و صرفه جویی از منابع و امکانات را همزمان با توسعه شهر، ایجاد فعالیت‌های عمرانی و فضاهای فرهنگی را در دستور کار خود قرارداده است.

وی به افزایش دو برابری بودجه شهرداری کاشان نسبت به سال قبل با حمایت شورای اسلامی شهر کاشان خبرداد و گفت: با توجه به اینکه بودجه سال قبل شهرداری کاشان ۱۰۳ میلیارد تومان به اضافه بودجه اوراق بود، خوشبختانه با توجه به رویکردی که شهردار این شهر سال جدید در توسعه بخشهای مختلف داشتند امسال این رقم به دوبرابر یعنی ۲۰۴ میلیارد تومان افزایش یافت.

وی توجه جدی به موضوعات گردشگری کاشان را با توجه به رویکرد خوبی که این شهر در جذب گردشگر داخلی و خارجی طی سالهای اخیر داشته ضروری دانست و گفت: چون شهر کاشان دارای پتانسیل‌های بسیار بالای گردشگری است، امیدواریم شهرداری کاشان بتواند سهم خودش را در ایجاد و تحول اساسی در حوزه گردشگری با امکانات و زمینه‌هایی که ایجاد می‌کند این شهر را به یکی از شهرهای نمونه گردشگری کشور تبدیل کند.

اعضای شورای اسلامی شهر اقتصاد مقاومتی برنامه های فرهنگی جامعه سالن اجتماعات شورای اسلامی شورای اسلامی شهر شهرداری گردشگری منویات مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر