کد خبر: 161936 A

دبیر سومین مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای خبر داد:

میزان استقبال گروهای بازی ساز از این رویداد فرهنگی بسیار پرشور بوده تا حدی که بیش از ۹۰درصد شرکت کنندگان طی دو روز ابتدایی ثبت نام اقدام به نام نویسی کردند.

دبیر سومین مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای از ثبت نام نهایی ۳۶ تیم ۴نفره از دانشگاه‌ها و مؤسسات اموزشی دولتی، غیرانتفاعی و آزاد اسلامی سراسر کشور برای شرکت در این رویداد خبر داد و گفت: تیم‌های بازی ساز برای شرکت در مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای استقبال گسترده‌ای کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان «محمد عصاریان» در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: میزان استقبال گروهای بازی ساز از این رویداد فرهنگی بسیار پرشور بوده تا حدی که بیش از ۹۰درصد شرکت کنندگان طی دو روز ابتدایی ثبت نام اقدام به نام نویسی کردند.

دبیرسومین مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای ادامه داد: اقبال شرکت کنندگان نشانگر جایگاه این رویداد در کشور بوده و امید است در سالهای آینده با افزایش سالن‌های مسابقات بتوانیم تعداد بیشتری از علاقه مندان را میزبانی کنیم.

عصاریان یادآورشد که سومین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه‌ای ˈIRAN GDC ۲۰۱۴ˈ از ۹ تا ۱۱ اردیبهشت ماه با حمایت سازمان مرکزی دانشکاه و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار می‌شود.

سومین دوره مسابقات ملی بازی‌سازی رایانه‌ای «IRAN GDC ۲۰۱۴» با هدف، کشف استعدادهای خلاق و مبتکر و خلق آثار نو در عرصه بازی‌سازی، آشنایی شرکت‌کنندگان با دستاورد‌ها و توان ملی ارایه شده در زمینه بازی‌های رایانه‌ای، برقراری ارتباط میان صنعت و بازار تجارت از طرفی و دانش و هنر و نو آوری از سوی دیگر و بسترسازی محیط علمی دانشگاه برای بروز و رشد استعدادهای بازی‌سازی مبتنی بر علم و هنر ایرانی اسلامی برگزار می‌شود.

ترویج طراحی و ساخت بازی‌های بومی و ملی مبتنی بر ارزش‌های والای معنوی و ارزشی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، هدف‌گذاری ارتقای میزان انگیزه و اشتیاق دانشجویان و علاقه‌مندان به بازی‌سازی با ایجاد فضایی رقابتی بین دانشگاه‌ها و مراکز ایده‌پردازی وطراحی و تولید بازی در سطح کشور دیگر اهداف برگزاری مسابقات ملی بازی سازی رایانه‌ای را تشکیل می‌دهد.

بازی بازی های رایانه ای تجارت دانشگاه آزاد اسلامی رایانه رشد صنعت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسابقات هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر