کد خبر: 162591 A

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان:

فروردین ماه سال جاری ۴۱ مورد آتش‌سوزی و ۶۷ حادثه در این شهرستان به‌وقوع پیوسته است.

مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: فروردین ماه سال جاری ۴۱ مورد آتش‌سوزی و ۶۷ حادثه در این شهرستان به‌وقوع پیوسته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان «روح ا… فدائی» در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: علل حرائق رخ داده شامل بی‌احتیاطی، اتصالی برق، پرتاب جرقه و مواد آتش زا، نشت گاز و مایعات قابل اشتعال، افروختن عمدی آتش، نقص فنی خودرو، بالا بودن حرارت محیط و انتقال آن و همچنین نقص فنی کپسول و پیک نیک بوده است.

فدائی خاطرنشان کرد: ماموران آتش نشانی این شهرستان در این ماه در ۶۷ حادثه جداگانه شامل تصادفات، سقوط از ارتفاع و چاه، ریزش آوار، آسانسور، آب افتادگی و نشست زمین، گرفتن مار و حیوانات موزی و برق گرفتگی به شهروندان و هموطنان امداد رسانی نموده و از خطرات ناشی از این حوادثنجات داده‌اند.

وی افزود: بیشترین آمار حرائق در فروردین در واحد‌های با کاربری مسکونی و وسائل نقلیه رخ داده که آتش نشانان در این مدت ۵۲ نفر را در حوادثو حرائق نجات داده و متاسفانه سوانح مذکور ۱۸مصدوم در برداشته است.

وی اظهار داشت: در راستای پیشگیری از حوادثو سوانح مختلف ۴۲۵۰ نفر از هموطنان که کاشان را برای مسافرت انتخاب کرده به همراه شهروندان و اقشارمختلف جامعه اعم از دانش آموزان و اولیاء ایشان، آموزش‌های ایمنی را فرا گرفته‌اند.

آتش سوزی آتش نشانی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری برق جامعه خودرو دانش آموزان روابط عمومی سازمان زمین گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر