کد خبر: 167364 A

بیست و سوم اردیبهشت ماه سال جاری در آران و بیدگل؛

سومین همایش فرهنگی - ورزشی دوچرخه سواری «بچه‌های ولایت» روز بیست و سوم اردیبهشت ماه سال جاری در شهرستان آران و بیدگل برگزار می‌شود.

سومین همایش فرهنگی - ورزشی دوچرخه سواری «بچه‌های ولایت» روز بیست و سوم اردیبهشت ماه سال جاری در شهرستان آران و بیدگل برگزار می‌شود.

دبیر دومین همایش دوچرخه‌سواری بچه‌های ولایت در گفتگو با خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل با اعلام این خبر اظهار داشت: این همایش همزمان باسالروز ولادت با سعادت مولای متقیان امیرالمومنین حضرت علی(ع) و در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و با هدف ترویج ورزش همگانی برپا می‌شود.

«جواد دهقانی» گفت: در این همایش عظیم معنوی –ورزشی بیش از ۵۰۰ دوچرخه سوار از میدان آزادگان تا میدان حرم شهرستان آران و بیدگل را رکاب خواهند زد.

وی با اشاره به اینکه تنها کودکان رده سنی ۶ تا ۹ سال می‌توانند در این همایش شرکت کنند، افزود: در پایان این همایش به رسم یادبود هدایایی به تمامی شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

دهقانی ادامه داد: تربیت بدنی آستان ملکوتی حضرت محمدهلال بن علی ابن ابیطالب علیه السلام را دربرگزاری این هماش معنوی –ورزشیپورتال خبری شهرستان آران وبیدگل، اداره تربیت بدنی، اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، جمعیت هلال احمر، فرمانداری، شهرداری وشورای اسلامی شهر آران وبیدگل یاری می‌کنند.

علاقمندان به شرکت دراین همایش فرهنگی - ورزشی از ۲۰تا۲۲اردیبهشت ماه۹۳ جهت ثبت نام با در دست داشتن یک قطعه عکس پرسنلی و تصویر صفحه اول شناسنامه به دفتر خدام افتخاری آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی علیه السلام مراجه و ثبت نام نمایند.
هر ساله همزمان با فرا رسیدن روز ولادت امیر المومنین(ع)، شهروندان آران و بیدگلی با برپایی مراسم ویژه، این روز را به فرزند بلافصل ایشان، حضرت محمد هلال بن علی(ع) تبریک می‌گویند.

اقتصاد جمعیت هلال احمر حضرت علی حضرت محمد دوچرخه سواری شهرداری کودکان همایش آران ولایت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر