کد خبر: 167374 A

کار‌شناس مسئول تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از معرفی برگزیدگان دهمین جشنواره الگوهای بر‌تر تدریس تربیت بدنی مدارس استان اصفهان خبر داد.

کار‌شناس مسئول تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از معرفی برگزیدگان دهمین جشنواره الگوهای بر‌تر تدریس تربیت بدنی مدارس استان اصفهان خبر داد.

«علیرضا عابدی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان با اعلام این خبر افزود: این مسابقات با حضور ۵۰ نفر از دبیران تربیت بدنی مناطق ۴۰ گانه استان اصفهان در دو گروه دبیران دوره ابتدایی و متوسطه از روز شنبه ۱۳ تا ۱۶ اردیبهشت در سالن‌های ورزشی کتابچی و رضوی کاشان برگزار شد.

به گفته وی، در گروه دبیران متوسطه برادران، «جلال طحانیان» از ناحیه یک اصفهان، به رتبه اول رسید و «محمدرضا نساجی» از ناحیه دو اصفهان و «مرتضی کافی‌زاده» از کاشان رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.

وی اظهار داشت: در گروه برادران مقطع ابتدایی، «مجید هوشیار» از منطقه کاشان مقام اول، «عبدالمجید شفیعی» از جرقویه علیا و «مسعود سلمانی» از مبارکه به به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

کار‌شناس مسوول تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کاشان گفت: در مقطع ابتدایی و گروه خواهران «سمیه نوروزی» از منطقه برخوار رتبه اول را کسب کرد و «شایسته مولوی نیا» از ناحیه شش اصفهان و «زهرا مرتضایی» از منطقه بویین و می‌اندشت به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی افزود: از دبیران مقطع متوسطه در گروه خواهران «سمیه جشنی» از منطقه آران و بیدگل به مقام اول رسید، «زهرا نیلی» از ناحیه دو اصفهان، رتبه دوم و «رعنا احمدپور» از منطقه مبارکه به رتبه سوم را کسب کردند.

وی اظهار داشت: از مجموع شرکت کنندگان در این جشنواره ۲۴ نفر در گروه آقایان و ۲۶ نفر در گروه خانم‌ها به رقابت پرداختند که از هر دوره تحصیلی یک نفر به تفکیک جنسیت به مسابقات کشوری در تابستان آینده اعزام خواهد شد.

عابدی گفت: در دهمین جشنواره الگوهای بر‌تر تدریس استان اصفهان در این دوره از مسابقات «شیوا داوودیان» دبیر مدارس استثنایی متوسطه ناحیه دو اصفهان رتبه بر‌تر را به دست آورد.

آموزش و پرورش استان اصفهان اصفهان جنسیت رقابت زهرا نساجی جشنواره تربیت بدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر