کد خبر: 167386 A

در آستانه میلاد حضرت امام علی(ع)؛

در آستانه میلاد امام علی(ع) و روز پدر سالن چند منظوره خلیج فارس در مجموعه فرهنگی ورزشی امام مهدی(عج) آموزش و پرورش شهرستان کاشان با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و جمعی از مسئولین محلی به بهره برداری رسید.

در آستانه میلاد امام علی(ع) و روز پدر سالن چند منظوره خلیج فارس در مجموعه فرهنگی ورزشی امام مهدی(عج) آموزش و پرورش شهرستان کاشان با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و جمعی از مسئولین محلی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان مدیر آموزش و پرورش شهرستان کاشان شامگاه روز گذشته در این مراسم گفت: آموزش و پرورش کاشان با همدلی مسؤولان در دو دهه اخیر اقدامات ارزنده‌ای در بخش ورزش و تهیه زیرساخت‌های ورزشی آموزش و پرورش انجام داده است.

«حسین حنطه‌ای» با اشاره به اینکه سالن چند منظوره خلیج فارس‌ کاشان یازدهمین سالن طی ۱۵ ماهه گذشته است که در آموزش و پرورش کاشان افتتاح و به بهره برداری می‌رسد یاد آورشد: علاوه بر این دو سالن ورزشی دیگر در دست احداثاست و امکانات و تجهیزات دو سالن دیگر خریداری و آماده شده و نقشه طراحی دو سالن ورزشی دیگر هم در حال انجام است.

وی با بیان اینکه، بعد از افتتاح خانه منحصر فرد پینگ پنگ کاشان، از فضای بین خانه پینگ پنگ و سالن ژیمناستیک شهدای بسیج، اقدام به ساخت و تاسیس سالن چند منظوره خلیج فارس شد. گفت: به زودی کلنگ احداثیک سالن ورزشی چند منظوره ورزش‌های توپی با گنجایش دو هزارنفر تماشاگر در مجموعه فرهنگی ورزشی امام مهدی(عج) آموزش و پرورش کاشان در جنب خانه پینگ پنگ، سالن چند منظوره خلیج فارس، سالن شهدای بسیج و زمین فوتبال چمن مصنوعی این مجموعه به زمین زده خواهد شد.

وی از ورزش پینگ پنگ به عنوان یکی از ورزش‌های مفرح و شاخصی نام برد که امکان ادامه این رشته ورزشی برای هر رده سنی حتی تا پایان عمر افراد وجود دارد و تنها رشته ورزشی است که هیچ محدودیت سنی ندارد.

مدیرآموزش و پرورش کاشان در ادامه تغییر نام مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای دانش آموزکاشان که پیش از این به نام کلوپ شناخته شده بود را یک نوع حرکت فرهنگی در ورزش دانست و افزود: این مجموعه که با نام شهدای دانش آموز بود به دلیل هم نامی آن با خانه ژیمناستیک این مجموعه لزومی نداشت تا یک مجموعه و یک سالن ورزشی هم نام یکدیگر در یک مکان باشد.

حسین حنطه‌ای در ادامه یاد آورشد: سالن چند منظوره خلیج فارس با مساحت ۱۵۰ مترمربع و ۱۰۵ زیر بنا و ۴۵ متر مربع شامل خوابگاه ع سالن کنفرانس و… با فضای جنبی شامل سرویس‌های بهداشتی، حمام و… با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال از محل اعتبارات مردمی، کارخانجات و تدابیر مدیریتی در مجموعه فرهنگی ورزشی امام مهدی(عج) آموزش و پرورش کاشان افتتاح و به بهره برداری رسید.

مراسم افتتاح سالن چند منظوره خلیج فارس با حضور داوری معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، حیدریان عضو کمیسیون ورزش شورای اسلامی شهر کاشان، استاد صائم کاشانی، مربیان و دبیران آموزش و پرورش کاشان و ورزشکاران پینگ پنگ کاشان همراه با اشعار استاد صائم کاشانی در وصف امام علی(ع) برگزار شد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان امام علی خلیج فارس روز پدر سرویس های بهداشتی سلامت معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر