کد خبر: 167398 A

در نشست مشترک شورای اسلامی شهر با محیطی زیست کاشان مطرح شد:

رئیس اداره حفاظت مجیط زیست شهرستان کاشان در نشست با شورای اسلامی شهر کاشان استفاده از گونه های گیاهی سازگار با کاشان، قطع درختان، کارخانه های آلاینده، جمع آوری زباله و تفکیک از مبدا خواستار راه اندازی هرچه سریع تر کارخانه کمپوست شهرداری شدند.

رئیس اداره حفاظت مجیط زیست شهرستان کاشان در نشست با شورای اسلامی شهر کاشان استفاده از گونه‌های گیاهی سازگار با کاشان، قطع درختان، کارخانه‌های آلاینده، جمع آوری زباله و تفکیک از مبدا خواستار راه اندازی هرچه سریع‌تر کارخانه کمپوست شهرداری شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان در پی برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی شورای اسلامی شهر با مسئولین ادارات و نهادهای شهر با هدف تعلمل و بررسی مسائل و مشکلات و همفکری مسئولین در رفع موانع و سرعت بخشیدن به روند توسعه کاشان، ریاست و کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان روز گذشته میهمان جلسه رسمی شورا بودند.

در این نشست رسول‌زاده، نائب رئیس شورای اسلامی شهر کاشان ضمن خوشامدگویی، مواضع شورای شهر را در زمینه گسترش تعامل با مسئولین اعلام و به جهت اهمیت موضوع محیط زیست، از مسئولین مربوطه درخواست نمودند تا طرح‌ها و برنامه‌های خود را بصورت مکتوب در زمینه‌های مورد نظر جهت بهره برداری و استفاده به شورا ارسال نمایند.

در این نشست قهرمانی، رئیس اداره حقاظت محیط زیست شهرستان کاشان با اشاره به موضوع محیط زمین و مشکلات آلایندگی و توسعه صنعتی به دغدغه‌های محیط زیست کاشان به موضوعاتی نظیر، استفاده از گونه‌های گیاهی سازگار با کاشان، قطع درختان، کارخانه‌های آلاینده، جمع آوری زباله و تفکیک از مبدا خواستار راه اندازی هرچه سریع‌تر کارخانه کمپوست شهرداری شدند.

در ادامه این جلسه سید مهدی ناظم رضوی، ریس شورا ی اسلامی شهر کاشان به طرح سوالاتی در زمینه دلایل اعطاء مجوز به صنایع آلوده و موضوعات زیست محیطی پرداخته و مصطفی کردمیل، عضو شورا نیز با اشاره به قطع آب راوند و خشک شدن صد اصله نهال، خواستار توجه بیشتر به کمربند سبز در اطراف کاشان شدند.

حفاظت محیط زیست رئیس شورای اسلامی شهر زباله زمین زیست محیطی شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری محیط زیست مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر