کد خبر: 170528 A

ابوالفضل صدرائیه معاون استاندار و فرماندار کاشان طی پیامی از مردم کاشان و کسانی که انتصاب او را به سمت فرماندار تبریک گفته‌اند، تشکر و قدردانی کرد.

ابوالفضل صدرائیه معاون استاندار و فرماندار کاشان طی پیامی از مردم کاشان و کسانی که انتصاب او را به سمت فرماندار تبریک گفته‌اند، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا از کاشان، متن پیام معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان که لحظاتی پیش به دفتر نمایندگی خبرگزاری کار ایران(ایلنا) در شهرستان کاشان ارسال شده به شرح ذیل است:

سم الله الرحمن الرحیم

خداوند متعال را شاکرم که توفیق خدمتگزاری به مردم با کرامت، شهیدپرور و ولایتمدار دارالمومنین کاشان را در دولت تدبیر و امید به ریاست جناب آقای دکتر روحانی و با حسن اعتماد جناب آقای دکتر زرگرپوراستاندار معزز اصفهان، نصیب این خادم کوچک نمود و احسان بی‌نظیرو مودت و محبت عزیزان را شامل حال حقیر گردانید.

لازم است از کلیه سرورانی که با حضور در مراسم معارفه و با ارسال پیام تبریک و همدلی و… اینجانب را مشمول لطف و عنایات خود قرار داده‌اند تشکر و قدر دانی نموده و سنگینی این امر خطیر یعنی خدمتگزاری امت شهید پرور و خداجوی کاشان را بیش از پیش بر دوش خود احساس نمایم.

در سال جاری که با تدبیر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مزین شده است بر همه ماست تا با وفاق و یکدلی و انسجام «که از منویات همیشگی ولی امر مسلمین جهان است» دست در دست هم داده، در راه رضای حضرت باریتعالی و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، خالصانه و دلسوزانه برای رضایتمندی مردم محروم این منطقه، بارقه‌های امید و پیشرفت و توسعه شهرستان را رقم زنیم که در این میان نیازمند همراهی همه برادران و خواهران ایمانی، خصوصا مدیران، و مسئولان و دست اندرکاران امرکه دارای نقش پررنگ تری هستند می‌باشم.

امید که همه ما تحت توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج) و دعای خیر همشهریان گرامی بتوانیم از این آزمون بزرگ در این برهه حساس سربلند بیرون آمده و به مصداق آیه شریفه «رب ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق» عاقبت بخیر و روسفید گردیم. «والعاقبه للمتقین»

ابوالفضل صدرائیه

معاون استاندار و فرماندارشهرستان کاشان

فرماندار کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر