کد خبر: 178320 A

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل

اگر قرارباشد استانی در کشور تشکیل شود با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های فراوانی که شهرستان کاشان دارد کاشان اولین شهرستانی است که می تواند استان شود

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل گفت: اگر قرارباشد استانی در کشور تشکیل شود با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های فراوانی که شهرستان کاشان دارد کاشان اولین شهرستانی است که می تواند استان شود

دکتر عباسعلی منصوری در حاشیه دیدار اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل در مجلس شوری اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان در رد سوء تفاهمی که بعضی افراد نسبت به سخنرانی ایشان در جلسه شورای اداری کاشان در خصوص اینکه ظرف کاشان پرشده و ظرف آران و بیدگل خالی است یعنی پیشرفت دراین شهرستان اشباع شده است و باید ظرف آران و بیدگل را پر کرد گفت: دراین جلسه اعلام نمودم با توجه به اینکه یکی از مولفه های های استان شدن کاشان لزوم تعویض ظرف شهرستان کاشان برای تأسیس استان کاشان است باید برای توسعه و پیشرفت کاشان با ایجاد زیرساختهای استان شدن نسیت به تعویض ظرف فعلی یعنی شهرستان به ظرف استان تلاش کرد.

وی با تاکید براینکه زنده نگه داشتن رویکرد استان شدن کاشان باید همیشه مورد توجه همگان باشد. گفت: اگر قرارباشد استانی در کشور تشکیل شود با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های فراوانی که شهرستان کاشان دارد کاشان اولین شهرستانی است که می تواند استان شود.

نماینده مردم و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی همگرایی مسؤولان شهرستان کاشان در سال جاری را یک اتفاق مبارک دانست و اظهارداشت: همه باید در دست یکدیگر و با کمک هم برای توسعه و پیشرفت کاشان بزرگ کاشان تلاش کنند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه ایشان در حذف کنار گذر شرقی کاشان دخالت داشته است. گفت: به هیچ وجه چنین موضوعی صحت ندارد چون اعتراض من نسبت به خذف کنار گذر شرقی کاشان در کتاب بودجه منعکس شده و اعلام کردم که با خذف کنار گذر شرقی کاشان مخالفم، لذا علیرغم اینکه وزارت راه و شهرسازی چنین تصمیمی را گرفته و نماینده هیچگونه دخالتی دراین موضوع نداشته به خاطر حسن نیت در صورتی که فرماندار کاشان کتبا تقبل کند که ۷ میلیارد تومان اعتبار شهرستان کاشان را برای کنار گذر شرقی کاشان هرینه نماید حاضرم این مبلغ را در اختیار ایشان بگذارم.

اصحاب رسانه بودجه توسعه و پیشرفت شورای اداری فرماندار مجلس شورای اسلامی وزارت راه و شهرسازی استان شهرستان کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر