کد خبر: 178329 A

در سومین مرحله از طرح مدیران جهادی،

در سومین مرحله از طرح مدیران جهادی، معاونین و مدیران شهرداری از منطقه مسکن مهر بازدید و با مردم و معتمدین شهرک در رابطه با مشکلات و وضعیت موجود به گفتگو پرداختند.

در سومین مرحله از طرح مدیران جهادی، معاونین و مدیران شهرداری از منطقه مسکن مهر بازدید و با مردم و معتمدین شهرک در رابطه با مشکلات و وضعیت موجود به گفتگو پرداختند.

شهردار منطقه یک کاشاندر گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان، تشکیل کمیته ای با حضور نمایندگانی از فرمانداری، شهرداری اداره راه و شهرسازی؛ معتمدین محلی برای پیشرفت؛ سرعت کارها وساماندهی وضعیت مسکن مهر را یکی از مهمترین اقدامات مدیران جهادی شهرداری در خصوص رفع مشکلات این منطقه دانست.

محمد علی پیراسته اختصاص محلی برای تأسیس سرای محله با مشارکت شهرداری و با هدف فعالیت های فرهنگی، ایجاد و راه اندازی ناحیه شهرداری ویژه مسکن مهر جهت رسیدگی به مشکلات خدمات شهری، آسفالت، فضای سبز؛ اختصاص کانکس بازیافت؛ جمع آوری زباله به صورت مکانیزه؛ اختصاص محلی برای ایجاد بازار روز جهت رفاه حال اهالی، اختصاص یک دستگاه شارژ بلیط کارت اتوبوس دریکی از فروشگاههای شهرک؛ رفع مشکل تردد اتوبوس درمسیر شهرک و پیگیری جهت تردد بیشتر تاکسی های ویژه مسکن مهر واجرای سیستم آبیاری قطره ای را از دیگر دستاوردهای سومین مرحله از طرح مدیران جهادی شهرداری در شهرک خاتم الانبیاء برشمرد.

به گفته وی، آسفالت مسیرهای دسترسی اهالی، نامگذاری خیابانهای شهرک هم بخشی دیگر از درخواست های مردم این منطقه است.

شهردار منطقه یک کاشان یاد آورشد: اجرای طرح مدیران جهادی شهرداری دراین منطقه در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در نامگذاری امسال دانست و گفت: با اجرای این طرح مدیران و مسئولین این شهرداری با حضور در نقاط مختلف نواحی منطقه و بازدید از پروژه های عمران و شهری به گفت و گوی مستقیم با شهروندان می پردازند.

به گفته وی، بازدید و دیدار مستقیم با شهروندان د می تواند نقطه عطفی در جهت مشارکت مردم در پروژه های شهری شده و این مشارکت منجر به بهتر اجرایی شدن طرح های توسعه ی شهرداری می شود.

محمد علی پیراسته یاد آورشد: در مرحله بعدی از اجرای طرح مدیران جهادی در منطقه یک بازدید معاونین و مدیران شهرداری کاشان از محله سلطان امیر احمد خیابان علوی خواهد بود

اتوبوس اداره راه و شهرسازی بلیط تاکسی رهبر معظم انقلاب شهرداری فضای سبز فعالیت های فرهنگی مسکن مهر مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر