کد خبر: 182512 A

به مناسبت هفنه قضاییه؛

اعضای شورای شهر کاشان به مناسب هفته قوه قضائیه از دادگستری کاشان دیدار بعمل آورده و از تلاش ها و زحمات شبانه روزی آنها در حل مشکلات مردم و ایجاد امنیت در شهر قدردانی نمودند.

اعضای شورای شهر کاشان به مناسب هفته قوه قضائیه از دادگستری کاشان دیدار بعمل آورده و از تلاش ها و زحمات شبانه روزی آنها در حل مشکلات مردم و ایجاد امنیت در شهر قدردانی نمودند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا از کاشان، دادستان کاشان در دیدار با اعضای شورای شهر کاشان اظهار داشت: دادگستری از طرح ها و برنامه های شهرداری که در راستای توسعه شهر و باعثبهبود معیشت شهروندان باشد حمایت می کند.

" سید رضا سجودی " شهرداری را یک نهاد خدمتگزار در حوزه های مختلف شهر دانست و افزود: باید همکاری های دو سویه بین شورای شهر و دادگستری برای حل مشکلات مردم بیشتر شود.

وی تصریح کرد: برخی از قوانین موجود در شهرداری مربوط به سال های گذشته است که باید بر اساس نیازهای امروز شهری در آن بازنگری های لازم انجام شود.

سجودی در پایان خاطرنشان کرد: شهرداری با همکاری با دادگستری نسبت به اصلاح ماده های قانونی خود اقدام کند تا باعثتسریع در ساماندهی و پیشبرد پرونده های مربوط یه این نهاد باشیم.

در ادامه این برنامه رییس دادگستری کاشان گفت: افزایش پرونده های قضایی در این شهرستان نگران کننده است که باید با اتخاذ راهکارهای لازم این مشکل را بهبود ببخشیم.

" محمد دهقان " در ادامه اظهار داشت: دادگستری به تنهایی نمی تواند از وقوع جرایم در شهر جلوگیری کند و همه دستگاه های اجرایی و دولتی باید قوه قضائیه را برای حفظ امنیت شهر کمک کنند.

وی با بیان اینکه پیشگیری از وقوع جرم اولین وظیفه دادگستری است، تصریح کرد: شورای شهر از معتمدین مردم هستند که با توجه به آشنایی از مشکلات و اوضاع شهر می توانند با ارایه نظراتشان این نهاد قضایی را در انجام وظایفش یاری نمایند.

در این دیدار صمیمانه مهندس " علی رسول زاده " نائب رییس شورای شهر کاشان ضمن پاسداشت مقام والای شهدای هفتم تیر و شهید مظلوم دکتر بهشتی و یارانشان از زحمات مسوولان و خدمتگزاران دادگستری کاشان تقدیر و تشکر نمودند. و خواستار گسترش همکاری های بیشتر با شورای شهر شدند.

پیشگیری از وقوع جرم شبانه روزی شورای اسلامی شهر شورای شهر قوه قضائیه مشکلات مشکلات مردم همه دستگاه های اجرایی امنیت دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر