کد خبر: 182614 A

معاون مدیرکل و رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان خبر داد؛

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان گفت: طرح ضیافت مهر، امسال از چهارشنبه یازدهم تیرماه در شهر قمصر آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان در پنج مجتمع دیگر بهزیستی این شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کاشان گفت: طرح ضیافت مهر، امسال از چهارشنبه یازدهم تیرماه در شهر قمصر آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان در پنج مجتمع دیگر بهزیستی این شهرستان برگزار می‌شود.

امین عسگری امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان از کمک ۲ میلیارد ریالی نقدی، غیرنقدی و خدماتی به مددجویان زیر پوشش بهزیستی این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: همزمان با ماه مبارک رمضان این میزان کمک نقدی و غیرنقدی و خدماتی شامل کالابرگ، مواد غذایی و… برای ۸ هزار نفر مددجوی زیر پوشش بهزیستی شهرستان کاشان در نظر گرفته شده است.

وی، از ارائه کارت شارژ کالابرگ ویژه ماه مبارک رمضان و فصلی برای مددجویان زیر پوشش بهزیستی این شهرستان خبر داد و افزود: کالابرگ‌های تهیه شده بر حسب تعداد خانوارهای زیر پوشش از مبلغ ۳۰ هزار تومان تا ۷۰ هزار تومان قابل شارژ است.

رئیس اداره بهزیستی کاشان تصریح کرد: بر اساس قرارداد بهزیستی کاشان و فروشگاه اتکا، فرهنگیان و فروشگاه بهزیستی مددجویان می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه و ارائه کارت کالابرگ، اجناس و اقلام مورد نیاز ویژه ماه رمضان خانوار خود را تهیه کنند.

عسگری با بیان اینکه کارت‌های شارژی در طرح آفتاب برای مددجویان به صورت فصلی و ایام ویژه از جمله ماه رمضان شارژ شده است، ابراز داشت: مددجویان زیر پوشش این طرح می‌توانند با مراجعه به شرکت تعاونی بهزیستی و یا فروشگاه‌های طرف قرارداد بهزیستی، نسبت به تهیه اقلام و مایحتاج خود اقدام کنند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری همه ساله طرح ضیافت مهر ویژه ماه مبارک رمضان برای مددجویان بهزیستی کاشان بیان داشت: امسال در این طرح که همراه با ضیافت افطاری با حضور مددجویان، مسئولان و خیرین در شش مجتمع بهزیستی برزک، سن‌سن، کامو، جوشقان، قمصر، طاهرآباد و کاشان برگزار می‌شود بیش از ۱۰ هزار افطاری به مددجویان داده می شود.

وی تصریح کرد: در طرح ضیافت افطاری در ۶ مجتمع تحت پوشش بهزیستی شهرستان کاشان از ظرفیت و پتانسیل مسئولان و خیرین محلی برای رفع مشکلات مددجویان استفاده می‌شود.

این مسئول همچنین با بیان اینکه، طرح ضیافت مهر، امسال از چهارشنبه یازدهم تیرماه آغاز در شهر قمصر و تا پایان ماه مبارک رمضان در پنج مجتمع دیگر بهزیستی این شهرستان برگزار می‌شود، یادآور شد: طرح ضیافت مهر در شهر کاشان شب پانزدهم ماه مبارک رمضان با حضور معلولان مددجوی ذهنی، بدسرپرست، شبانه‌روزی، ورزشکاران معلول و… با حضور مسئولان و خیرین شهرستان کاشان در مجتمع طلائیه برگزار می‌شود.

بهزیستی پوشش شبانه روزی ماه رمضان مشکلات معلولان مواد غذایی شهرستان کاشان ضیافت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر