کد خبر: 187974 A

امام جمعه آران و بیدگل در گفتگو با ایلنا تاکید کرد:

اگر در سطح کلان بدون هماهنگی و اهتمام و به صورت جریزه‌ای عمل کنیم، ضمن اینکه هیچ موقع نخواهیم توانست در توسعه شهرستان آران و بیدگل کمک کرده باشیم، شیرازه امور را نیز از دست خواهیم داد.

امام جمعه آران و بیدگل گفت: اگر در سطح کلان بدون هماهنگی و اهتمام و به صورت جریزه ای عمل کنیم، ضمن اینکه هیچ موقع نخواهیم توانست در توسعه شهرستان آران و بیدگل کمک کرده باشیم، شیرازه امور را نیز از دست خواهیم داد.

«حجت الاسلام سید محمد موسوی» امام جمعه آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل با اعلام این مطلب گفت: وجود مردمانی متدین، فهیم و ولایت مدار را از افتخاران شهرستان دارالشهدای آران و بیدگل عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه خوشیختانه وحدت مورد نظر را در شهرستان آران و بیدگل داریم، تنها توصیه من به مردم این شهرستان برقراری اخوت اسلامی و برادری است.

وی نمونه بارز وحدت در بین مردم شهرستان آران و بیدگل را انتخاب نماینده ای دلسور و پیگیر در مجلس شورای اسلامی از بطن این مردم این شهر ستان شهید پرور عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه شهرستان آران و بیدگل یک سوم آراءرا درانتخاب نماینده در مجلس داشت ولی به خاطر وحدتی که بین مردم این شهرستان وجود داشت نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از این شهرستان رای آورد.

موسوی با اشاره به اینکه قرآن انسان‌ها، قبایل و گروه‌های سیاسی را توصیه به اخوت و برادری می کند گفت: الفت و برادری بین گروه‌های سیاسی و معتدمین در شهرستان آران و بیدگل باید روز بروز بیشتر شود.

وی مهمترین موانع توسعه شهرستان آران و بیدگل را وجود تفرقه، عدم تفاهم، خود محوری و توجه نکردن به مسائل نو توسط عده ای بی اطلاع و معدود عنوان کرد و خطاب به گروههای سیاسی و معتمدین محلات این شهرستان گفت: با توجه به تاثیری که نخبگان و فرهیختگان دارند باید آنها مراقب باشند تا در جامعه تشتت ایجاد نشود.

امام جمعه آران و بیدگل بی برنامه گی را مانع دوم عدم توسعه شهرستان آران و بیدگل عنوان کرد و گفت: اگر درسطح کلان بدون هماهنگی و اهتمام و به صورت جریزه ای عمل کنیم، ضمن اینکه هیچ موقع نخواهیم توانست در توسعه شهرستان آران و بیدگل کمک کرده باشیم، شیرازه امور را نیز ازدست خواهیم داد.

جامعه قرآن گروه های سیاسی مجلس شورای اسلامی نخبگان نماینده مردم شهرستان جمعه بیدگل آران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر