کد خبر: 193009 A

معاون استاندار و فرماندار کاشان؛

طبیعی است وقتی دولتی تغییر می کند باید افراد در راستای سیاست‌های دولت جدید به کار گرفته شوند تا بتوانند تفکرات آن دولت را پیاده کنند، لذا در مدیریت ادارت کاشان نیز با استفاده از مدیران شایسته باید خون تازه‌ای دمیده شود.

معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: طبیعی است وقتی دولتی تغییر می کند باید افراد در راستای سیاست‌های دولت جدید به کار گرفته شوند تا بتوانند تفکرات آن دولت را پیاده کنند، لذا در مدیریت ادارت کاشان نیز با استفاده از مدیران شایسته باید خون تازه‌ای دمیده شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، «ابوالفضل صدرائیه» فرماندار کاشان، عصر روز پنج شنبه، شانزدهم مرداد، به مناسبت روز خبرنگار و در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان کاشان، ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامی داشت سالروز شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و شهید رهبر و دیگر خبرنگارانی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم جانان کردند، از خبرنگاران همانند دانشگاهیان به عنوان افراد صاحب فکر و اندیشه نام برد و گفت: با توجه به اینکه خبرنگاران در مباحثسیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی نقش مهمی در جامعه دارند و با دیگر اقشار جامعه فرق می کنند باید حداقل اطلاعات را در زمینه های مختلف داشته باشند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا در کاشان که آیا با روی کار آمدن دولت جدید، تغییری در مدیریت شهرستان کاشان بوجود خواهد آمد، گفت: طبیعی است وقتی دولتی تغییر می کند باید افراد در راستای سیاستهای دولت جدید به کار گرفته شوند تا بتواند تفکرات آن دولت را پیاده کند، لذا در مدیریت ادارات شهرستان کاشان نیز با استفاده ازمدیران شایسته باید خون تازه در مدیریت این شهرستان دمیده شود.

صدرائیه تکریم از مدیران قبلی در مراسم های تودیع و معارفه را مورد تاکید قرار داد و گفت: با توجه به اینکه احترام به شخصیت افراد اصل است باید وقتی مدیری جابجا می شود مراسم تودیع با تکریم برگزار شود.

فرماندار کاشان تاکید کرد: چون من از دل مردم کاشان رشد کرده ام عقیده دارم فقط با همگرایی و اتحاد خواهیم توانست کاشان را به جایگاه اصلی اش سوق دهیم.

هرچه که الان در کاشان درو می کنیم عملکرد مدیران قبلی است

وی با تاکید بر اینکه انتقاد منصفانه می تواند به عنوان یک راهکار مشکلات را حل کند. تصریح کرد: بحث‌هایی که الان در کاشان به وجود آمده عملکرد دوستان در قدیم است پس هرچه که الان درو می کنیم عملکرد مدیران قبلی است.

فرماندار کاشان با اشاره به اینکه در سطح مدیریتی کاشان نمی توانیم سلیقه ای کار کنیم و باید به قانون احترام بگذاریم. خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم که در توسعه فرهنگی کاشان نیز نیاز به شورای سیاست گذاری که در حال شکل گیری است هستیم.

معاون استاندار و فرماندار کاشان استفاده از افراد صاحب فکر و اندیشه مانند مهندس امینیان، وکیل و محلوجی که ذخایر ارزشمند فکری در حوزه گردشگری و فرهنگی کشور هستند را بخشی از اقدامات شورای سیاستگذاری کاشان عنوان کرد و گفت: شورای سیاست گذاری اقتصاد و توسعه در حوزه دانشگاه با تشکیل کارگروههای زیر مجموعه در تدوین شاخص های عملکردی برنامه چشم انداز می تواند در توسعه کاشان کمک کند.

وی توسعه فرهنگ را بخش سوم سیاست گذاری در توسعه کاشان عنوان کرد و گفت: با اتحاد و همدلی و استفاده از فرهیختگان با تجربه خواهیم توانست کاشان را به جایگاه اصلی خودش برسانیم.

استفاده ازتمام پتانسیل ها به عنوان یک نقطه قوت در کاشان

صدرائیه استفاده از تمام پتانسیل های موجود به عنوان یک نقطه قوت در شهرستان کاشان را یک وظیفه شرعی دانست و گفت: استفاده از مهندس امینیان که در حوزه فرهنگی، تاریخی و گردشگری کشور سالها است از وجود ایشان استفاده نکردیم مطمئنا در هرجایی که به ایشان نیاز داشته باشیم از وجود ایشان استفاده خواهیم کرد.

صدرائیه تصریح کرد: همه ما تا لحظه ای که حقوق از بیت المال دریافت می کنیم باید براساس وظیفه ای که به عهده مان گذارده شده در جهت خدمت به مردم تلاش کنیم.

حریم کاشان قابل خرید و فروش نیست

فرماندار کاشان در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چرا عده ای با دادن جریمه در کمیسیون ماده صد به حریم مسکونی اشخاص تجاوز می کنند. گفت: با توجه به اینکه حریم کاشان قابل خرید و فروش نیست، لذا از هر ساخت و سازی که با دادن پول و جریمه موجب تجاوز به حریم دیگران شود جلوگیری می کنم.

وی تشکیل کمیته نجات بخشی تپه های سیلک کاشان با حضور معاون میراثفرهنگی کشور، شهردار، مسئولین مرتبط با این موضوع و کارشناسان حوزه فرهنگی تاریخی را گامی در جهت فراهم شدن مراحل ثبت جهانی این اثر ملی و جهانی دانست و گفت: در جلسه ای بسیار مثبت و مهمی که با مسئولین میراثفرهنگی کشور و کارشناسان خبره در فرمانداری کاشان برگزارشد اعتقاد دارم که با همکاری مجموعه مدیریتی شهرستان بزودی بستر ثبت جهانی تپه های سیلک فراهم می شود.

تپه های سیلک؛ معیاری برای سنجش آثار باستانی تمام دنیا

وی تپه های سیلک کاشان را یک معیار برای سنجش آثار باستانی تمام دنیا دانست و گفت: مدیری که عرق ملی داشته باشد به سادگی از این موضوع نمی گذرد.

فرماندار کاشان ضمن تشکر و قدردانی از پیگیری تیمسارعیاسعلی منصوری آرانی، نماینده شریف مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در حل مشکل فرودگاه کاشان گفت: جلسه ای که با حضور منصوری، شهردار کاشان و کارشناسان فرمانداری کاشان با مسئول هواپیمایی پویا در تهران داشتیم ضمن حل مشکل حریم فرودگاه مقررشد برای پرواز نسبت به آماده سازی، ایجاد امکانات رفاهی و تهیه تجهیزات سالن فرودگاه با همکاری شهرداری و فرمانداری اقدام لازم انجام گردد.

فرماندار کاشان تصریح کرد: انتظار می رود با توجه به وارد شدن بخشی از تجهیزات فرودگاه که از خارج از کشور سفارش داده شده بتوانیم طی ماههای آینده پرواز در فرودگاه کاشان را داشته باشیم.

در پایان این نشست سه ساعته معاون استاندار و فرماندارشهرستان کاشان به مناسبت روز خبرنگار با اهداء لوح تقدیر و هدایا از اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان کاشان تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

تجاوز تودیع و معارفه حقوق دولت شاخص فرماندار فرودگاه گردشگری مجلس شورای اسلامی سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر