کد خبر: 193048 A

یه مناسبت روز خبرنگار؛

در آستانه فرا رسیدن روز خبرنگار مراسم تجلیل از رسانه‌ها و خبرنگاران فعال شهرستان کاشان از سوی شهردار کاشان برگزار شد.

در آستانه فرا رسیدن روز خبرنگار مراسم تجلیل از رسانه‌ها و خبرنگاران فعال شهرستان کاشان از سوی شهردار کاشان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، «سید محمد ناظم رضوی» شهردار کاشان در این نشست خبری روز خبرنگار را فرصتی گرانبها برای پاسداشت مقام تمامی انسان های فرهیخته از جمله شهید محمود صارمی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند دانست و گفت: این قشر زحمتکش جامعه با توجه به حساسیتی کار دارند باید بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

سید محمد ناظم رضوی با بیان اینکه امیدوارم خبرنگاران ا اطلاع رسانی شفاف بارقه امید را در مردم بازکرده باشیم، گفت: روز خبرنگار در واقع تجلیل از خدمات تمام خبرنگاران متعهد و دلسوز نظام اسلامی است که با تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی درست و بموقع، در روشنی بخشی به جامعه نقش انکار ناپذیری دارند.

شهردار کاشان در این نشست ۴ ساعته علاوه بر ارائه فعالیت ها و اقدامات شهرداری طی هشت ماهه گذشته به شرح برنامه ها و فعالیت های پیش روی شهرداری تا پایان سال جاری پرداخت.

این مراسم که با حضور ۲۵ نفر از خبرنگاران خبرگزاری های مختلف، روزنامه ها و سایت های خبری کاشان برگزار شد شهردار کاشان به سوالات متعدد خبرنگاران در حوزه های مختلف شهری شهرسازی، خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی پاسخ داد.

اصحاب رسانه انقلاب جامعه رسانه شهرداری فرهنگی و اجتماعی نظام اسلامی کاشان خبرنگاران روزنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر