کد خبر: 195902 A

به منظور رصد مشکلات صنعتی؛

دومین جلسه شورای عالی بسیج کارگری با موضوعات رصد مشکلات صنعتی و همچنین بررسی آسیب‌های ماهواره بر اقتصاد و صنعت در آران و بیدگل برگزار شد.

دومین جلسه شورای عالی بسیج کارگری با موضوعات رصد مشکلات صنعتی و همچنین بررسی آسیب‌های ماهواره بر اقتصاد و صنعت در آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش خبرنگا ایلنا در آران و بیدگل، این جلسه که با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، فرماندار شهرستان، روسای ادارات بخش صنعت، نماینده شورای اسلامی شهر و تعدادی از صاحبان صنایع بسیجی برگزار شد، سرهنگ فرمانیان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل، ضمن تشریح وضعیت منطقه غرب آسیا(خاورمیانه) و تحرکات کشور‌های مستکبر، هدف اصلی آمریکا را تامین امنیت اسرائیل، ضربه به جبهه مقاومت، مهار و جلوگیری از پیشرفت علمی ایران را عنوان کردند.

در ادامه سرهنگ کسایی زادگان، رئیس شورای عالی بسیج کارگری، ضمن اشاره به مسائل هسته‌ای، به بیان مطالبی از تاثیرات ماهواره بر صنعت و اقتصاد کشور پرداختند که از جمله آن موارد ذیل بود: ۱ - تبلیغ اجناس خارجی ۲ - وابستگی بخش صنعت به کشورهای بیگانه ۳ - تغییر سبک زندگی و زیر سوال بردن فرهنگ کار اسلامی

سپس سرپرست فرمانداری شهرستان، رضایی، ضمن بیان این مطلب که از جمله وظایف ذاتی سپاه و بسیج حفظ دستاورد‌های انقلاب اسلامی است، برگزاری چنین جلساتی را در راستای این وظیفه دانستند.

وی خاطر نشان کرد: مجموعه فرمانداری آمادگی همکاری جهت پیگیری مصوبات شورای عالی بسیج کارگری را دارد.

در ادامه اعضاء به بیان مطالبی پرداختند که اهم آن‌ها عبارت بودند از:

۱ - بررسی و پیگیری نتایج به عمل آمده توسط شورای عالی بسیج کارگری پیرامون اسناد زمین‌های شهرک صنعتی هلال و سلیمان صباحی و موارد قابل پیگیری در این زمینه

۲ - پیگیری مباحثمربوط به بازدیدهای مراجع ذی ربط مالیاتی

۳ - انجام فعالیت‌های فرهنگی در خصوص آگاه سازی آسیب‌های ماهواره در سطح جامعه کارگری شهرستان.

۴ - بررسی راهکارهای برون رفت شهرستان از حالت تک قطبی بودن صنعت

۵ - بررسی علل افزایش قیمت الیاف طی دو مرتبه در سال جاری

۶ - بررسی موارد مربوط به حمایت از کار‌شناسان و نخبگان بخش صنعت در راستای رفع وابستگی به صنعت کشور‌های بیگانه

اقتصاد اقتصاد کشور بسیج تامین امنیت جامعه زمین شورای اسلامی شهر صنعت ماهواره مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر