کد خبر: 201088 A

سرپرست دانشگاه کاشان در حضور استاندار اصفهان گفت؛

این دانشگاه با مجموعه نیروی انسانی توانمند، متخصص و کارآمد می‌تواند نقش مهمی در توسعه منطقه کاشان داشته باشد.

سرپرست دانشگاه کاشان گفت: این دانشگاه با مجموعه نیروی انسانی توانمند، متخصص و کارآمد می‌تواند نقش مهمی در توسعه منطقه کاشان داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، دکتر عباس زراعت به مناسبت هفته دولت در فرمانداری کاشان در حضور استاندار اصفهان، به پتانسیل‌های بالقوه این دانشگاه در زمینه‌های مختلف علمی، آموزشی و وجود دانشکده‌ها و پژوهشکده‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: هدف دانشگاه این است که با تاکیدات مقام معظم رهبری بدور از مسائل جناحی در راستای اهداف سند چشم انداز و توسعه منطقه و کشور گام بردارد.

وی تشکیل کارگروه پژوهش و فن آوری را از جمله اقدمات انجام شده این دانشگاه برای توسعه منطقه کاشان بزرگ بیان کرد و افزود: کمیته‌های علمی در زمینه‌های اقتصادی، مدیریت، کشاورزی، آب و صنایع تشکیل شده است.

سرپرست دانشگاه کاشان خاطر نشان کرد: در راستای توسعه منطقه نشست‌های تخصصی سرمایه گذاری، کارآفرینی و جایزه ارباب تفضلی تشکیل شده است.

وی ارتباط با مدیریت شهری را لازمه پیشرفت و توسعه شهر دانست و افزود: برای توسعه کاشان همکاری و ارتباط بین مردم، مسئولان و صاحبان صنایع با دانشگاه ضروری است.

وی توزیع عادلانه بودجه‌های پژوهشی میان دانشگاه‌های استان را از استاندار اصفهان خواستار شد و افزود: با توجه به چهل سالگی دانشگاه و سیاست‌های دولت در محوریت این دانشگاه‌ها درخواست می‌شود که عنایت ویژه‌ای را به این دانشگاه داشته باشند.

رئیس دانشگاه کاشان با اشاره به قانون تخصیص سه درصد از بودجه دستگاه‌ها برای فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی گفت: با در اختیار قرار گرفتن این بودجه از سوی دستگاه‌های شهرستان متعهد می‌شویم تا تمامی فعالیت‌های پژوهشی ادارات در دانشگاه کاشان انجام شود.

دکتر زراعت، اختصاص زمین برای احداثشرکت دانش بنیان، کمک به ایجاد پارک علم و فن آوری را از استاندار اصفهان خواستار شد.

اصفهان بودجه دولت رئیس دانشگاه زمین سرمایه گذاری سند چشم انداز کشاورزی مقام معظم رهبری نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر