کد خبر: 202099 A

رییس کمیسون فرهنگی شورای اسلامی شهر نوش آباد؛

شهروندان نوش آباد، در نهمین روز از دهه کرامت و در آستانه سالروز میلاد هشتمین بهانه هستی، کاروان زیر سایه خورشید و خادمان حرم رضوی را به استقبال خواهند نشست.

رییس کمیسون فرهنگی شورای اسلامی شهر نوش آباد گفت: شهروندان نوش آباد، در نهمین روز از دهه کرامت و در آستانه سالروز میلاد هشتمین بهانه هستی، کاروان زیر سایه خورشید و خادمان حرم رضوی را به استقبال خواهند نشست.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل، «قاسم کوهی» در گفتگو با خبرنگاران افزود: جشن زیرسایه خورشید که در دهه کرامت، در۲۳۰ شهر داخل کشور برگزار می‌شود، در شب میلاد امام رضا علیه السلام با ورود خادمان حرم رضوی و پرچم حرم مطهر در نوش آباد برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: ائمه معصوم علیهم السلام برای همه مقدس هستند و هرکسی که معتقد به آن‌ها باشد برای همهگان محترم و مقدس هستند از اینروست که برای خادمان امام رضا(ع) نیز احترام قائل هستیم.

به گفته وی، وقتی خادمان امام رضا(ع) در هر نقطه‌ای حضور می‌یابند، آن خطه حال و هوای رضوی به خود می‌گیرد و در این فضای معنوی، دل همه عاشقان، حرم آن حضرت می‌شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر نوش آباد گفت: جشن زیر سایه خورشید با حضور خادمان حرم رضوی در امامزاده محمد علیهم السلام و تجلیل از شهدای نوش آباد شروع شده و سپس آیین پرچم گردانی از میدان شهدا در مسیر خیابان امام خمینی انجام خواهد شد.

کوهی افزود: مراسم جشن دهه کرامت بعد از اقامه نماز مغرب و عشا با برپایی آیین خطبه خوانی و مولود خوانی خادمان حرم رضوی در مسجد امام حسین علیه السلام نوش آباد خاتمه خواهد یافت.

امام حسین امام خمینی امام رضا حرم رضوی حرم مطهر شورای اسلامی شهر مسجد خورشید سایه نوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر