کد خبر: 205207 A

طی نامه‌ای؛

استاد مشفق کاشانی با ارسال نامه‌ای دست نوشته، از شورای شهر کاشان به‌دلیل حضور در آیین تجلیلش در خانه انجمن شاعران ایران تشکر کرد.

آیین پاسداشت استاد «عباس کی منش»، معروف به «مشفق کاشانی» به عنوان «شب مشفق»، بیست و سوم مردادماه، همزمان با هشتاد و نهمین سالروز تولد وی با شرکت مسوولان فرهنگی کشور، شاعران و هنرمندان صاحب نام کشور برگزار شده بود که شورای اسلامی شهر کاشان به عنوان تنها نماینده شهرستان در این مراسم حضور پیدا کرده و با اهدا هدیه نفیس و لوح تقدیری از زحمات این شاعر معاصر کاشانی تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان شورای اسلامی شهر کاشان متن نامه ارسالی مشفق کاشانی به شورای اسلامی شهر کاشان بدین شرح است:

رئیس محترم شورای اسلامی شهرستان کاشان

با عرض سلام و با تشکر و امتنان از ابراز محبت آن گرامی و اعضاء شریف شورای اسلامی شهرستان کاشان خاطر عالی را مستحضر می‌دارد.

حضور جناب حسن‌پور مدیر، ارجمند روابط عمومی شورا در مجلس نکوداشت ارادتمند و اهدای لوح تقدیر همراه اثری گرانسنگ و هنرمندانه، افتخاری فراموش نشدنی برای این کمترین به ارمغان آورد که ذهن و زبان من در برابر این همه بزرگواری و کرامت انسانی در سخن گفتن بازمانه است؛ اگر توفیق رفیق راهم شود در اواخر شهریور سفری به کاشان خواهم داشت و به منظور عرض ارادت به محضر جنابعالی و اعضای محترم شورای اسلامی زادگاهم شرفیابی حاصل خواهم کرد.

در پایان از خداوند بزرگ توفیق هر چه بیشتر برای جنابعالی و اعضای شورای اسلامی شهر تاریخی کاشان را در راه خدمت خواستارم،

با احترام

مشفق کاشانی

اعضای شورای اسلامی شهر ایران تولد ذهن روابط عمومی شورای اسلامی شورای اسلامی شهر شورای شهر کاشان کاشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر