کد خبر: 207101 A

به مناسبت گرامی‌داشت هفته مقدس؛

نمایشگاه ره یافتگان حسینی، ویژه هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل در شهر نوش آباد افتتاح شد.

نمایشگاه ره یافتگان حسینی، ویژه هفته دفاع مقدس با حضور جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل در شهر نوش آباد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) شهر نوش آباد در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: نمایشگاه ره یافتگان حسینی گوشه‌ای از فعالیت‌های دلاورمردانه رزمندگان اسلام در صحنه‌های نبرد حق علیه باطل را به تصویر می‌کشد که رزمندگان ما با حداقل امکانات و تجهیزات به مصاف دشمنی تمام مسلح رفتند و به موفقیت رسیدند و اکنون وظیفه اصلی ما نیز زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان است که به فرموده مقام معظم رهبری این عمل کمتر از شهادت نیست.

ابوالفضل حسین دوست در ادامه افزود: نمایشگاه ره یافتگان حسینی شامل غرفه‌هایی از صحنه‌های مستند جنگ تحمیلی با ساخت ماکت‌ها و مجسمه‌ها است که در کنار آن غرفه‌هایی از حجاب و عفاف، آسیب‌های ماهواره و اعتیاد و معضلات اجتماعی موجود در جامعه است مورد استفاده قرار گرفته است.

حسین دوست خاطر نشان کرد: از برنامه‌های جانبی نمایشگاه و در غرفه حجاب و عفاف عرضه محصولات فرهنگی و نوشت افزار اسلامی و چادر که با تخفیف ویژه بفروش می‌رسد.

وی در خصوص ساعات بازدید از نمایشگاه اظهار داشت: ساعات کار نمایشگاه در ساعات اداری ویژه مدارس، ارگان‌های دولتی و مراکز علمیه و ساعات غیر اداری از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برای عموم مردم قابل مشاهده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیح امام حسن مجتبی(ع) در پایان گفت: برای برپایی اینگونه نمایشگاه‌ها عده زیادی شبانه روز زحمات زیادی را متقبل می‌شوند و امید است تلاش‌های عموم بسیجیان و دست اندارکاران نمایشگاه مورد قبول خداوند متعال قرار گیرد.

آیین گشایش نمایشگاه ره یافتگان حسینی که ویژه هفته دفاع مقدس است با حضور جمعی از مسئولین شهری و شهرستان به ویژه امام جمعه شهر نوش آباد، دادستان شهرستان آران و بیدگل، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان آران و بیدگل، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع)، اعضای شورای اسلامی شهر نوش آباد، کلانتری ۱۲ نوش آباد و جمعی از خانواده شهدا و بسیجیان و مردم شهر نوش آباد و با همکاری حوزه علمیه خواهران برگزار شد.

اعتیاد اعضای شورای اسلامی شهر امام جمعه بسیج جامعه حجاب دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجسمه مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر