کد خبر: 213469 A

ارائه خدمات مشاوره مناسب، توانمندسازی روانی اجتماعی، ارتقا کیفی زندگی دانش آموزان، دانش آموزان نیازمند سلامت روان هستند و برنامه های خاص به ارتقا بهبود کیفی زندگی دانش آموزان کمک می کند.

رئیس مرکز مشاوره آموزش و پرورش کاشان گفت: ارائه خدمات مشاوره مناسب، توانمندسازی روانی اجتماعی، ارتقا کیفی زندگی دانش آموزان، دانش آموزان نیازمند سلامت روان هستند و برنامه‌های خاص به ارتقا بهبود کیفی زندگی دانش آموزان کمک می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، «حسین عنایتی بیدگلی»، رئیس مرکز مشاوره آموزش و پرورش کاشان، صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان کاشان که با حضور کار‌شناسان و مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش کاشان در محل این مرکز برگزارشد، ضمن گرامی‌داشت و تشریح برنامه‌های هفته بهداشت روان گفت: زندگی با اسکیزوفرنی شعار آموزش و پرورش در هفته بهداشت روان امسال است.

وی با بیان اینکه برگزاری ۵۷۰ سخنرانی و کارگاه آموزشی در مدارس راهنمایی و دبیرستان، برپایی نمایشگاه دست ساخته‌های دانش آموزان و مشاوران در مدارس، برگزاری دیدارهای آموزشی از مراکز صنعتی و تولیدی از جمله برنامه‌های مرکز مشاوره آموزش و پرورش کاشان بوده است. خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات آموزش خانواده به طور ماهیانه در مدارس برای ارتقای سلامت روان خانواده دانش آموزان از جمله خدمات مراکز مشاوره آموزش و پرورش در کاشان است.

عنایتی بهسازی فضای فیزیکی مدارس را به نفع تامین سلامت روان دانش آموزان دانست و گفت: ۲۵ مرکز مشاوره آموزش و پرورش شهرستان کاشان در روزهای هفته خدمات لازم را به دانش آموزان این شهرستان ارائه می‌کند.

عنایتی مشاوره‌های تحصیلی، مشاوره خانواده، مشاوره سازشی، مشاوره روان درمانی، گفتار درمانی و احتلالات یادگیری را از دیگر برنامه‌های مرکز مشاوره آموزش و پرورش کاشان عنوان کرد و گفت: تاکنون پنج هزار نفر از خدمات مرکز مشاوره آموزش و پرورش شهرستان کاشان استفاده کرده‌اند.

وی مرکز مشاوره آموزش و پرورش شهرستان کاشان را یکی از جامع‌ترین مراکز مشاوره در شمال استان اصفهان دانست و گفت: مرکز مشاوره آموزش و پرورش شهرستان کاشان طی نه ماه گذشته توانسته رتبه بر‌تر استان اصفهان را کسب کند.

رئیس مرکز مشاوره آموزش و پرورش کاشان تصریح کرد: تشکیل همایش از نوروز تا کنکور به منظور آشنایی داوطلبان کنکور با شیوه‌های صحیح مطالعه کنکور از جمله خدمات مرکز مشاوره آموزش و پرورش در این شهرستان است.

مرکز مشاوره تحصیلی و روان‌شناختی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از سال ۱۳۷۳ شروع به کار کرده‌ است.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش شهرستان استان اصفهان اصحاب رسانه خانواده دانش آموزان سلامت روان کنکور مراکز مشاوره نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر