کد خبر: 214271 A

استانداراصفهان:

استاندار اصفهان گفت: با توجه به ظرقیت و پتانسیل‌های نیروی انسانی که شهرستان کاشان دارد تفویض اختیار براساس پیشنهاد آیت الله نمازی را تا جایی که امکان دارد با حفظ حق نظارت و درچارچوب قانون وضوابط به روسای ادارات کاشان می‌دهیم.

استاندار اصفهان گفت: با توجه به ظرقیت و پتانسیل‌های نیروی انسانی که شهرستان کاشان دارد تفویض اختیار براساس پیشنهاد آیت الله نمازی را تا جایی که امکان دارد با حفظ حق نظارت و درچارچوب قانون وضوابط به روسای ادارات کاشان می‌دهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان «رسول زرگرپور» عصر روز گذشته در نشست مشترک مدیران کل استان اصفهان با مدیران شهرستان ویژه شهرستان کاشان، هدف از برگزاری این نشست را به منظور بررسی مشکلات و رفع ابهامات نسبت به عدم پاسخگویی بعضی از مدیران کل این استان در رفع مشکلات شهرستان کاشان عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه اخبار استان را به ریز پیگیری می‌کنم و چون چندماه پیش نیز خدمت آیت الله نمازی رسیدم و گفتند بعضی‌ها می‌گویند چندین بار از استاندار وقت گرفتیم و ایشان وقت ندادند، لذا این نشست را برای حل مشکلات این شهرستان با حضور مدیران کل درشهرستان کاشان برگزار کردم.

وی با بیان اینکه علیرغم اینکه هیچکدام از مسئولین استان اصفهان در توسعه و عمران شهرستان کاشان کوتاهی نمی‌کنند، بلکه پیش قدم در توسعه کاشان می‌شوند. تصریح کرد: هدف دیگر من از برگزاری این نشست به این خاطر بود که احساس کردم بخشی از انتظاراتی را که مردم و یا مسئولین شهرستان کاشان از مدیران استان دارند بر آورد نشده است.

استاندار اصفهان رشد و توسعه شهرستان کاشان را موجب افتخار استان اصفهان دانست و گفت: با توجه به ظرقیت و پتانسیل‌های نیروی انسانی که شهرستان کاشان دارد تفویض اختیار براساس پیشنهاد آیت الله نمازی را تا جایی که امکان دارد با حفظ حق نظارت و در چارچوب قانون و ضوابط به روسای ادارات کاشان می‌دهیم.

رزگر‌پور در پایان این نشست صمیمی خطاب به مدیران دستگاههای اداری شهرستان کاشان با اشاره به اینکه مشکلات باقیمانده در این جلسه را با همین رویکرد با ارائه راهکار با مدیران کل خود به سرعت حل کنید گفت: فرماندار شهرستان کاشان نیز موظف هستند پیگیر مصوبات این جلسه باشند.

استاندار اصفهان با بیان اینکه اگر ظرف یک ماه آینده بقیه مشکلات باقیمانده با همین رویکر حل شد چه بهتر، و گرنه در نشست بعدی که مجددا در شهرستان کاشان برگزار خواهد شد حل خواهیم نمود گفت: امیدواریم کاشانی آباد و زیبا و آنچه که درشان مردم این شهرستان می‌باشد داشته باشیم.

استان اصفهان اصفهان رشد و توسعه فرماندار شهرستان قانون مشکلات نیروی انسانی شهرستان کاشان مدیران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر