کد خبر: 219344 A

در مسابقات هندبال لیگ دسته یک کشور:

شهردار کاشان، از صعود مقتدرانه تیم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان در مسابقات هندبال لیگ دسته یک کشور خبر داد.

شهردار کاشان، از صعود مقتدرانه تیم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان در مسابقات هندبال لیگ دسته یک کشور خبر داد.

سید محمد ناظم رضوی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقات هندبال لیگ دسته یک کشور با حضور ۱۰ تیم در دو گروه پنج تیمی قرار گرفت که تیم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان نیز با حضور ۱۹ ورزشکار وارد میدان شد.

وی، ضمن اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات تیم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان با تیم‌های ثامن الحجج سبزوار، هندبال سمنان، زاهدان و خراسان رضوی هم گروه شد افزود: طبق مصوب فدراسیون از هر گروه فقط ۲ تیم جواز صعود به مرحله نهایی را پیدا می‌کند.

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان نیز در ادامه اذعان داشت: در گام نخست مسابقات هندبال لیگ دسته یک کشور، تیم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری در مقابل تیم ثامن الحجج سبزوار قرار گرفت که توانست با نتیجه ۲۷ به ۲۱ این تیم را شکست دهد.

مهدی نادعلی گفت: گام دوم این دوره مسابقات نیز، تیم هندبال سازمان رفاهی تفریحی شهرداری در برابر سمنان توانست نتیجه بازی را ۴۰ به ۳۱ به نفع خود به پایان برساند.

وی، نتیجه بازی سوم تیم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان با زاهدان را ۴۸ به ۲۹ به نفع تیم کاشان اعلام کرد و افزود: خوشبختانه در بازی چهارم مسابقات هندبال لیگ دسته یک کشور نیز تیم هندبال کاشان به مصاف خراسان جنوبی رفته و نتیجه رقابت را ۴۱ به ۲۶ به نفع خود به پایان رساند.

به گفته مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، در این دوره از مسابقات تیم هندبال سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان مقام اول، ثامن الحجج سبزوار دوم، شهرکرد سوم و پاس همدان به مقام چهارم رسیده و این تیم‌ها توانستند به مرحله نهایی صعود کنند.

نادعلی، از برگزاری مرحله نهایی این دوره از رقابت‌ها با حضور هشت تیم در آذر ماه امسال خبر داد و گفت: در پایان مرحله نهایی مسابقات هندبال لیگ دسته یک کشور۳ تیم به لیگ بر‌تر راه پیدا خواهد کرد.

وی یاد آور شد: داوران مسابقات هندبال لیگ دسته یک کشور امسال از کشورهای آسیایی، قطر، اردن، تایلند و مالزی بودند که از لحاظ کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود

بازی تایلند خراسان جنوبی خراسان رضوی رقابت شهرداری قطر مالزی تیم هندبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر