کد خبر: 231215 A

مدیریت آموزش و پرورش آران و بیدگل؛

تکریم بازنشستگان و استفاده از تجربیات گرانب‌های آنها از وظایف اصلی نهاد آموزش و پرورش است.

مدیریت آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: تکریم بازنشستگان و استفاده از تجربیات گرانب‌های آنها از وظایف اصلی نهاد آموزش و پرورش است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل، محمد معدن‌دار در آیین تجلیل و تکریم از خانواده بازنشسته فرهنگی بخش گزینش مدیریت آموزش و پرورش آران و بیدگل افزود: بازنشستگان آموزش و پرورش به‌دلیل داشتن تجارب ارزنده می توانند در حل بسیاری از مشکلات این نهاد مهم تاثیر گذار باشند.

وی اظهار کرد: آموزش و پرورش آران و بیدگل آماده دریافت کمک های فکری و معنوی تمام کسانی است که بیش از نیمی از عمر خود را در سنگر علم و دانش صرف کرده اند.

مدیریت اسبق آموزش و پرورش آران و بیدگل نیز در این دیدار گفت: برای پیشرفت و آبادانی هر کشور و منطقه ابتدا باید آموزش و پرورش آن کشور به پیشرفت و شکوفایی برسد.

محمد اسلامی افزود: آموزش و پرورش آران و بیدگل به‌دلیل داشتن کادر اداری و آموزشی مجرب و متخصص همواره سرآمد دیگر منطق کشور بوده است.

وی اظهار کرد: در شرایط کنونی که دولت توان تکمیل طرح های نیمه تمام آموزش و فرهنگی در حوزه آموزش و پرورش را ندارد مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان بار دیگر تشکیل و فعالیت خود را آغاز کند.

اسلامی از مدیران سابق آموزش و پرورش خواست که آموزش و پرورش و نهاد های وابسته به آن را برای پیشرفت و شکوفایی مجدد آن یاری کنند.

بیش از ۱۶ هزار دانش آموز آران و بیدگلی در ۱۳۰ واحد آموزشی شهرستان مشغول تحصیل هستند.

مدیریت آموزش و پرورش آران و بیدگل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر