کد خبر: 231486 A

معاون استاندار و فرماندار کاشان درگفتگو با ایلنا خبرداد

طی توافق نامه‌ای که پس از چهار ماه با پیگیری تیمسارعباسعلی منصوری آرانی نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل درمجلس شورای اسلامی صورت گرفت، مجوز پرواز فرودگاه کاشان ازسارمان خدمات هوایی کشور گرفته شد.

معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: طی توافق نامه‌ای که پس از چهار ماه با پیگیری تیمسارعباسعلی منصوری آرانی نماینده مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل درمجلس شورای اسلامی صورت گرفت، مجوز پرواز فرودگاه کاشان ازسارمان خدمات هوایی کشورگرفته شد.

«ابوالفضل صدرائیه» معاون استاندار و فرماندارشهرستان کاشان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان با اعلام این خبر، ضمن تشکر و قدردانی از کلیه دست اندرکاران در تجهیز فرودگاه کاشان، با بیان اینکه سالن موقت فرودگاه کاشان با اعتباری بالغ بریک و نیم میلیارد تومان با کمک شهرداری و شورای اسلامی شهر کاشان احداثشده است. گفت: طی جلساتی که با شهرداری و حوزه سپاه داشتیم مجموعه‌ای که برای استفاده از فرودگاه کاشان تدوین شده آماده بهره برداری می‌باشد.

وی با بیان اینکه طی مذاکراتی که با مدیریت فرودگاهی کشورداشتیم این فرودگاه زیر نظرفرودگاه شهید بهشتی اصفهان می‌باشد. یاد آوری نمود: بخشی از امکانات دراین فرودگاه ایجاد شده و مابقی تجهیزات درحال انجام می‌باشد.

فرماندارشهرستان کاشان تعهد هوایی دراستفاده ازهواپیماهای ایمن را مهم‌ترین بخش راه اندازی فرودگاه کاشان دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه قبلا قراربود از یک سری خطوط هوایی استفاده کنیم که ازاین بابت جای نگرانی وجود داشت، لذا برای اینکه بتوانیم پرواز ایمن را در فرودگاه کاشان داشته باشیم دنبال عقد قرارداد و اعلانهای هوایی مطمئن هستیم.

فرودگاه کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر