کد خبر: 243867 A

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان:

مرحوم استاد مشفق کاشانی از بزرگترین مفاخر عرصه شعر و ادبیات معاصر ایران و از افتخارات خطه ادب پرور کاشان است و امیدواریم که در سرزمین مادری خود آرام گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان گفت: مرحوم استاد مشفق کاشانی از بزرگترین مفاخر عرصه شعر و ادبیات معاصر ایران و از افتخارات خطه ادب پرور کاشان است و امیدواریم که در سرزمین مادری خود آرام گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، علی رسول زاده رئیس شورای اسلامی شهرکاشان با عرض تسلیت فقدان غزل سرای نامی و معاصر ایران، عباس کی منش(مشفق کاشانی) به خانواده محترم مرحوم و عموم جامعه ادب دوست و ادب پرور ایران به‌ویژه اهالی شعر و ادبیات معاصر ایران که حق استادی و مرشدی بر گردن بسیاری از شعرا و ادبای خطه کاشان و سراسر ایران دارد این ضایعه تلخ را مصیبتی جانسوز بر دل کسانی دانست که دل در گرو اعتلای ادبیات و شعر فاخر منطقه بزرگ کاشان دارند.

رئیس شورای شهر کاشان خاطر نشان کرد: خوشحالیم که مجموعه شورای شهر کاشان در آخرین نکوداشت و تکریم استاد مشفق کاشانی به نمایندگی از جامعه شعر و ادب کاشان نقشی هرچند کوچک ایفا کرده و این شورا آمادگی لازم و کامل دارد تا در صورت تمایل خانواده محترم استاد، مقدمات تدفین باشکوه پیکر پاک این استاد فرزانه را در زادگاه خود فراهم کند.

فقدان درگذشت استاد مشفق کاشانی مصیبتی جانسوز است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر