کد خبر: 243943 A

به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی؛

دبیر کمیته قرآن ستاد دهه فجر کاشان از برگزاری محفل قرآنی دانش آموزی همراه با تجلیل از اساتید پیشکسوت قرآنی شهرستان کاشان در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

دبیر کمیته قرآن ستاد دهه فجر کاشان از برگزاری محفل قرآنی دانش آموزی همراه با تجلیل از اساتید پیشکسوت قرآنی شهرستان کاشان در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، سید عبدالرضا تولیت دبیر کمیته قرآن ستاد دهه فجر کاشان در حاشیه دومین جلسه کمیته قرآن ستاد دهه فجر در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در این نشست تصمیمات خوبی برای اجرایی برنامه های مختلف قرآنی در دهه فجر امسال گرفته شد.

وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار، محفل قرآنی دانش آموزی به شکل و محتوایی جدید در دستور کار کمیته قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: این محفل قرآنی، سه شنبه ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح در کانون جوانه ها برگزار خواهد شد.

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی کاشان افزود: در این محفل قرآنی، علاوه بر تلاوت قاریان و حافظان دانش آموز و اجرای تواشیح توسط مؤسسه قرآنی نور، برای نخستین بار از ۴ استاد و معلم پیشکسوت قرآنی شهرستان کاشان تجلیل خواهد شد.

تولیت افزود: این برنامه یکی از برنامه های شاخص این کمیته است که با همکاری مشترک اداره تبلیغات اسلامی کاشان، اداره آموزش و پرورش، شهرداری برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود؛ مسؤولیت کمیته قرآن ستاد دهه فجرانقلاب اسلامی کاشان با اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان است واداره آموزش و پرورش، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره اوقاف و امور خیریه، شورای هیئات مذهبی، نیروی انتظامی، نیروی مقاومت بسیج از دستگاه های عضو این کمیته هستند.

اداره آموزش و پرورش اداره اوقاف و امور انقلاب اسلامی بسیج تبلیغات اسلامی دانش آموز دهه فجر شاخص قرآن نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر