کد خبر: 246332 A

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کاشان؛

درعین حالی که ازطرف استکبار جهانی و اروپایی‌ها شاهد توهین به مقدسات اسلام و پیامبر اکرم(ص) هستیم. ما نباید با آن‌ها بنشینیم و سرسازش داشته باشیم که اگر اینکار را بکنیم، دشمنان را جرات‌دارخواهد کرد.

مسئول نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کاشان گفت: درعین حالی که ازطرف استکبار جهانی و اروپایی‌ها شاهد توهین به مقدسات اسلام و پیامبر اکرم(ص) هستیم، نباید با آن‌ها بنشینیم و سرسازش داشته باشیم که اگراینکار را بکنیم دشمنان را جرات دارخواهد کرد.

«حجت اسلام احسان الله محمدی»، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کاشان، در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان، ضمن گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر، حضور ملت ایران در راهپیمایی ایام الله ۲۲ بهمن امسال را به جهت استمرار دشمنی‌های استکبار جهانی با نظام مقدس جمهوری اسلامی گستر‌ده‌تر، با شعور‌تر و با شعف‌تر ازسال‌های قبل عنوان کرد و گفت: به جهت اینکه دشمنان ما به اصل انقلاب اسلامی، دشمنی‌شان نه تنها کاسته نشده، بلکه با تحریم‌های جدید به دشمنی‌شان افزوده و از طرفی اهانتی که به پیامبر اسلام، توسط اروپایی‌ها و فرانسوی‌ها به نمایندگی از استکبارشده، حضور مردم در راهپیمایی امسال، باشکوه‌تر خواهد بود.

وی اهانت دشمنان به ساحت پیامبر اکرم(ص) را موجب خشمگین‌تر شدن ملت ایران ا زاستکبار جهانی دانست و یاد آوری کرد: ملت ایران یک بار دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با مشت‌های گره کرده، ضمن تجدید میثاق مجدد با آرمان‌های حضرت امام، ارزش‌های انقلاب و شهداء و پیمان مجدد با ولی فقیه و مقام معظم رهبری، انزجار خود را از استکبار نشان خواهند داد.

محمدی استقبال گسترده مردم اروپا و امریکا، خصوصا جوانان از اسلام را دلیل اصلی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) دانست و گفت: با توجه به اینکه دشمنان از گسترش اسلام در دنیا هراسان شده‌اند با دو روش اهانت به پیامبر و قرآن و ایجاد اسلام بدلی می‌خواهند جلو حرکت آزادیخواهانه و گرایش مردم دنیا به اسلام را بگیرند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کاشان با بیان اینکه دشمنان اهانت به اسلام و قرآن را از مشرکین و منافقین زمان پیامبر به ارثبرده‌اند، اظهارداشت: دشمنان می‌خواهند با اسلام بدلی امریکایی و صهیونیستی جلو گسترش اسلام واقعی را بگیرند.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام واقعی عده‌ای مواجب بگیر، مزدور بی‌اطلاع و بی‌سواد را با تجهیز اسلحه، بمب در دنیا تجهیز کرده‌اند تا بدور از مسائل انسانی اسلامی به عنوان اسلام حقیقی به دنیا و امریکا معرفی کنند تا جلو خورشید تابانی که اسلام آغاز کرده بگیرند، تصریح کرد: همانطور که ملت ما اعلام کرده‌اند که در مقابل اهانت به پیامبر نمی‌توانند سکوت و تحمل کنند یقینا مسئولین نظام نیز زبان گویای مردم هستند و جلوآن‌ها خواهند ایستاد.

حجت الاسلام محمدی با تاکید براینکه مسئولین سیاست خارجه کشورمان باید در مقابل حرکت‌های زشت استکبار و توهین‌کنندگان به مقدسات، قرآن و پیامبر اسلام(ص) موضع گیری و اعتراض کنند. تصریح کرد: مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران باید ییام استکبار ستیزی و مقابله با جریان‌های اهانت به مقدسات اسلام و پیامبر اکرم(ص) ملت ایران را با صدای بلند به گوش جهانیان برسانند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر