کد خبر: 251613 A

امام جمعه ابوزیدآباد:

امام جمعه ابوزیدآباد گفت: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور با شکوه خود بار دیگر دشمن را مأیوس کردند و مسئولان باید قدر این مردم را بدانند.

امام جمعه ابوزیدآباد گفت: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور با شکوه خود بار دیگر دشمن را مأیوس کردند و مسئولان باید قدر این مردم را بدانند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آران و بیدگل حجت الاسلام و المسلمین حسن مفرح‌زاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، ضمن تقدیر و تشکر از حضور ملت غیور، بامعرفت و بابصیرت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: مردم با حرکت عظیم و باشکوه خودشان باعثافتخار برای مملکت اسلامی شدند.

وی به بیانات مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش اشاره کرد و خاطرنشان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، ملت‌ها با دیدن شجاعت و دلیری ملت ایران که علناً در مقابل زورگویی‌های آمریکا ایستاد به هیجان آمدند و جذب پیام انقلاب شدند.

در طرف مقابل نیز، قدرتهای زورگو و در رأس آن‌ها امریکا، از‌‌ همان روز اول انقلاب از هیچ اقدام و فشاری برای خاموش کردن این حرکت عظیم و رو به گسترش فروگذار نکردند و این دشمنی تا امروز هم ادامه دارد.

حجت الاسلام مفرح‌زاده با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب درجمع فرماندهان نیروی هوایی ارتش در بحثمذاکرات هسته‌ای یادآور شد: من با توافقی که بتواند انجام شود موافقم اما با توافق بد موافق نیستم و توافق نکردن بهتر از توافق بد است و اگر توافقی انجام شود باید در یک مرحله و در بردارنده کلیات و جزئیات با یکدیگر باشد.

وی از حضور مردم در راهپمایی۲۲ بهمن با توجه به بیانات مقام رهبری افزود: به لطف خداوند ملت ایران در ۲۲ بهمن نشان خواهد داد هرکسی که بخواهد این ملت را تحقیر کند با ضربه متقابل مواجه خواهد شد.

مفرح‌زاده از حضور حماسی مردم ابوزیدآباد و سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: مردم با حضور خود به فرمان رهبری لبیک گفتند و با این حضور اعلام کردند که پیرو مکتب امام حسین(ع) هستند.

امام جمعه ابوزیدآباد مساله یمن را مسالهٔ مهم امروز در جهان اسلام دانست و یادآور شد: در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال مردم یمن نیز به پیروزی رسیدند و ان شاء اله انقلاب مردم یمن‌‌ همان خروج یمانی باشد که در روایات اشاره شده و زمینه ساز فرج باشد.

ایشان به برادران و خواهران ابوزیدآباد یادآور شدند کسانی که استعداد فراگیری دروس حوزوی را دارند ثبت نام نمایند تا حداقل یک حوزه علمیه خواهران در ابوزیدآباد تاسیس شود.

وی در ادامه خطبه‌ها یکی از مواردی که موجب تقوا در انسان می‌شود را توحید عبادی دانست و خاطرنشان کرد: توحید عبادی یعنی که انسان فقط خدا را عبادت کند و از شرک و ریا پرهیز کند و یکی از اهداف انبیای الهی را نجات انسان از بت پرستی و غیرخدا پرستی دانست و آیات و روایاتی را پیرامون توحید عبادی بیان کرد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امام جمعه ابوزیدآباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر