کد خبر: 253430 A

۳۰ بهمن ماه:

مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) کاشان، از برگزاری مراسم گرامیداشت ارتحال آیت الله عزیز الله خوشوقت در این شهرستان خبر داد.

مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) کاشان، از برگزاری مراسم گرامیداشت ارتحال آیت الله عزیز الله خوشوقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، علی نظاری در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: دومین مراسم سالگرد آیت الله عزیز الله خوشوقت با حضور علما، فضلا و روحانیون روز پنجشنبه، ۳۰ بهمن ماه، بعد از نماز مغرب و عشا در حوزه علمیه امام خمینی(ره) کاشان برگزار می شود.

وی، سخنرانی آیت الله روح الله قرهی، متولی حوزه علمیه امام مهدی تهران و دکترای فلسفه هامبورگ، قرائت دعای کمیل توسط حجت الاسلام مجتبی حسن زاده را از جمله برنامه های پیش بینی شده در این مراسم ذکر کرد.

به گفته وی، آیت الله عزیز الله خوشوقت از شاگردان برجسته عرفانی علامه طباطبایی، امام راحل(ره)، آیت اله بروجردی و آیت الله صدوقی بودند که به عنوان استاد اخلاق نیز در کشور برگزیده شدند.

این مراسم توسط حوزه علمیه امام خمینی(ره) و با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، مدیریت و معاونت تهذیب حوزه علمیه امام خمینی(ره) و موسسه امیر المومنین(ع) کاشان برگزار می شود.

اخلاق امام خمینی امام راحل حوزه علمیه حوزه های علمیه شهرداری فلسفه کاشان مراسم الله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر