کد خبر: 253714 A

فرماندار کاشان در مراسم تودیع معارفه مدیر آبفار کاشان خواستار شد:

همواره در طول ۳۶ سال انقلاب شکوهمند اسلامی خدمات رسانی به مردم روستاها از اعتبار و ارزش بیشتری برخوردار بوده است.

فرماندار کاشان گفت: همواره در طول ۳۶ سال انقلاب شکوهمند اسلامی خدمات رسانی به مردم روستاها از اعتبار و ارزش بیشتری برخوردار بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، معاون استاندار و فرماندار کاشان در مراسم تودیع معارفه مدیر آبفای روستایی کاشان گفت: همواره در طول ۳۶ سال انقلاب شکوهمند اسلامی خدمات رسانی به مردم روستاها از اعتبار و ارزش بیشتری برخوردار بوده است.

ابوالفضل صدرائیه افزود: مردم روستاها با کمترین امکانات و با حداقل‌ها برای آرمان‌های نظام اسلامی ایستادگی کرده‌اند و به جرأت می‌توان گفت هرچه خدمت کنیم باز نتوانسته ایم به خوبی حق مطلب را ادا کنیم.

وی تأکید کرد: فرصتی که دولت و مجلس بعد از سال‌ها در اختیار آبفای روستایی قرار داده است و نگاه ویژه‌ای که وزیر نیرو و مدیرعامل آبفای کشور شاهد آن هستیم اعتبار ۵۰۰ میلیاردتومانی در زمینه تکمیل مجتمع‌های آبرسانی روستایی است که در بودجه ۹۴ کشور پیش بینی شده است که نشان از توجه ویژه دولت تدبیر و امید به روستاهای کشور دارد و مدیران آبفای روستایی می‌بایست حداکثر استفاده را از این فرصت به دست آمده در جهت تکمیل پروژه‌های آبرسانی برای تأمین آب مردم روستاهای شهرستان کاشان داشته باشند.

صدرائیه پایداری آبرسانی به مردم روستاها را یکی از مهم ترین دغدغه مدیران این حوزه ذکر کرد و گفت: چنانچه توقعی درمردم روستاها ایجاد کنیم و پروژه ای را شروع کرده و تعرفه‌ای در نظر بگیریم می‌بایست برای پایداری خدمات رسانی نیز حداکثر تلاش خود را به کار گرفته و خدماتی در شأن مردم ارائه نماییم.

وی مجموعه آب و فاضلاب شهری و روستایی را یک مجموعه کاملاً تخصصی ذکر کرد و اظهار داشت: نیروهای قابلی در این مجموعه به خدمات رسانی برای مردم اشتغال دارند و مدیران قابلی هستند و آقای صبوری که اکنون مدیریت آبفای روستایی را به عهده گرفته است از مدیران شایسته این حوزه می‌باشد.

وی با اشاره به وضعیت بحران آب در منطقه و شهرستان یادآور شد: هرچند در شرایط و دوره خشکسالی قرار گرفته‌ایم ولی نگرانی بیشتر آن است که آبخوان دشت کاشان در شرایط مطلوبی قرار ندارد و ممکن است دوره خشکسالی سپری شود ولی آبخوانی که از دست رفته قابل ترمیم و احیا نیست.

صدرائیه بیشترین مصرف آب در دشت کاشان را در حوزه کشاورزی ذکر کرد و گفت: متأسفانه می توان گفت سرمایه گذاری روی محصولات استراتژیک انجام نگرفته است و تولید محصولات با پایین ترین ارزش افزوده در حال انجام است که مصرف بیش از ۹۰ درصد آب را به خود اختصاص داده و می بایست برای آن چاره اندیشی شود.

وی با تقدیر و تشکر از شاکری مدیر سابق آبفای روستایی کاشان گفت: پروژه های خوبی در زمان مدیریت آقای شاکری برای خدمات رسانی بهتر به مردم انجام گرفته و این نشان از تلاش مضاعف و صادقانه دارد و از خداوند برای مهندس صبوری توفیق خدمت بیشتر به مردم را داریم. خدمتی که در شأن و انتظار مردم و رضایت خداوند است.

آب و فاضلاب اشتغال انقلاب خدمات رسانی به مردم خشکسالی دولت و مجلس شهری و روستایی کشاورزی معارفه نظام اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر