کد خبر: 270842 A

معاون فرماندارکاشان:

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان گفت: اگر توسعه صنعت توریست و رونق گردشگری را دربخش قمصر می‌خواهیم باید مقصد گردشگری قمصر را با ایجاد زیر ساخت‌های لازم تجهیز کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان «حمید رضا مومنیان» در مراسم تودیع و معارفه بخشدار قمصر به فراز ونشیب‌های مذاکرات هسته‌ای درچند سال اخیر اشاره کرد و اظهارکرد: نظارت مقام معظم رهبری در تمام این دوران نجات بخش تیم هسته‌ای ایران بوده است.

مومنیان با بیان اینکه مواضع مقام معظم رهبری عدم عبوراز کلیات وخطوط قرمز نقشه راه تیم هسته‌ای کشورمان بود. گفت: شعار مقام معظم رهبری در سال جدید به معنای این است که از افراط در تزریق نگرانی‌های توافقات هسته‌ای به مردم پرهیز کنیم.

مومنیان به مشکلات پیش روی دولت تدبیر و امید در زمان تحویل زمام اموراز دولت قبلی اشاره کرد و گفت: با پرهیز از اختلافات باید مصادیق همدلی و همزبانی را در سال جدید پیدا کنیم.

وی با یاد آوری این نکته که صادق بودن و حس همدلی در کارهای اجرایی می‌تواند موجب تحقق شعار مقام معظم رهبری درپایان سال باشد، اختلافات موجود در بحث هسته‌ای را دست مایه اختلافات اقتصادی و سیاسی دانست و گفت: مردم شاخص‌های خود را پیدا کرده‌اند هرچند ممکن است گاهی امواجی پیدا شود و هزینه‌هایی را بر کشور وارد کند اما جهت گیری نظام روشن می‌باشد به طوری که دراین ارتباط مقام معظم رهبری فرمودند که از تیم هسته‌ای حمایت کرده و حمایت هم خواهم کرد.

مومنیان مشکلات اقتصادی، سیاسی و بین المللی را مهم‌ترین دستاورد گذشته برای دولت تدبیر و امید دانست و گفت: ضمن اینکه دولت جدید توانسته درمهار تورم و توسعه روابط بین الملل توفیقات خوبی را بدست آورد، قطعا با ایحاد اقتصاد دانش بنیان به عنوان زیر ساخت اقتصاد مقاومتی خواهیم توانست بر بسیاری از مشکلات پیروز شویم.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان، باتشکر و قدردانی از فیروزی پورنماینده محترم مردم نطنز، بادرود و قمصر درهمراهی اختصاص بودجه ملی متناسب با ظرفیت‌های بخش قمصر گفت: با توجه به اینکه گلاب قمصر و قالی جوشقان در یک منطقه جغرافیایی کوچک به عنوان یک برند جهانی محسوب می‌شود، اگر توسعه صنعت توریست و رونق گردشگری را دربخش قمصر می‌خواهیم باید مقصد گردشگری قمصر را با ایجاد زیر ساخت‌های لازم تجهیز کنیم.

مومنیان در پایان ضمن تشکر و قدرانی از زحمات و خدمات بسیار ارزشمند احمدرضا طحانی درطول مسئولیت بخشداری قمصر علیرضا شجاعی را به عنوان بخشدار جدید قمصر معرفی کرد و یاد آوری نمود: همانطور که دلسوزی، پشتکار و همت طحانی زبان زد خاص و عام دربخش قمصر می‌باشد، امیدواریم شجاعی نیزبتواند در توسعه و رفع مشکلات بخش قمصر موفق باشد.

تورم شاخص مذاکرات هسته ای مقام معظم رهبری هسته ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر